Převodovka Gti

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

Ahoj kluci potřeboval bych poradit kde sehnat převodovku na Polo Gti je to 6N.A nebo s čím by mohla být shodná??
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

prevodovky na polo sem resil taky a podle me je prevodovka z pola 6n na 1.4 stejna s 1.6 jenom ma jinej prevodovej pomer a nebo jestli mas starou prevodovku tak ji jedine nechat repasovat

Uživatelský avatar
Polo6N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo6N »

Nechával sem repasovat tu moji na Polu 6n2 Gti a vyšlo to na cca 13 000,-
Každá zbran se skládá ze čtyř částí...jsou to tyto tři...pažba a hlaven

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

no vidis to moje stala na repasi komplet 30tis a to jen kolem 15tis repase prevodovky a 15tis novej obal prevodovky kterej byl vydrbanej kdyz se mi rozlitlo lozisko :( a to vydrzelo rok a pul a ted zase znovu vysypala se mi 5 rychlostni stupen :evil:

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

A kde jsi měl tu z gti na repasi?Já ji odvezl Kubimu a ted čekám,až to bude hotový a kolik bude stát.Takže si půjdu vzít velkej úvěr :lol:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

ja ji mel na repasi u Sixty v Mlade boleslavi dela ve Skodovce,ale po praci dela doma prevodovky do zavodnych auta a repasuje vseho druhu u seriovych aut je to rok a pul pryc co je po kompletni repasy a pred 2mesici se mi vysypal 5 rychlostni stupen takze nova kolecla na 5 a loziska(to sem si uz radsi delal sam at to neni drahy)

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

to jsi mě moc nepotěšil :( .Mám to auto rok a převodovka se rosypala,nejde mi tam 4,ale hučí to na všechny rychlosti :(
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

to taky zalezi co sem tam rozsypalo a to ze ti tam nejde 4 to netusim nejspise sinchrony a hlucnous vyresi bude prebrouseni zubu nebo loziska anebo taky vymezeni vule hnaci a hnane hridele.....no vis ja se s tou prevodovkou nadrel uz dost a chci aby to slo z baraku i kdyz je to hezke auto a co se tyce jizdnich vlastnosti nemuzu si fakt stezovat akorat kdyby ty modeli vyrabeli v TDi a jine prevodovky jako ma fabie ty se montujou do 9n

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

uvidím kolik si řekne.Chtěl jsem to prodat,ale když budu mít skřínˇ po repasi tak to nebude mít cenu protože mi ty peníze za to nikdo nedá :cry:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

to je pravda nikdo to nezaplati,ale tak chvilku pojezdit to za to stoji ja se toho sveho chci zbavit na jare,ale nevidim to nadejne a doufam,ze se mi nevysype prevodovka driv nez se na to nekdo chyti casto jezdim hodne daleko

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

asi si ho nechám mám to auto rád i když mě zlobí :mrgreen:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

ja si ho asi taky jeste necham do leta,ale uz me zase trapi podvozek s tema 17 kolama to pekne zdemoluje cepy na nasich silnicich jen se bojim te prevodovky co vydrzi na tak silenej kroutak kdyz je puvodni z motoru SDi

Machy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Machy »

Zdravim převodovku bych měl je po repasi....a je na prodej.cena 17000 kč

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

me jeste prevodovka zatim drzi :lol:

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od SwoBi »

Já dával opravit převodovku na podzim když mi odešla a oprava i s prací mě vyšla na 7t, ale nebyla to komplet repase, pokud by byl zájem tak se optám co všechno bylo měněno a poku by měl někdo zájem můžu se zeptat kolik by stála repase na jeho auto...jinak mě odešla na 1,6 a ta oprava bych řekl že byla relativně dost levná na to že mám teď téměř novu převodovku...jinak by mě pak docela zajímalo kolik si za to Kubi řekne, byl sem za ním a sleduju jeho ceny a sice je fakt že sežene skoro vše, ale za jakou cenu...takže kdyžtak pak dejte vědět kdo si to tam dával za kolik to bylo.... :D

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“