Autorizovaný servis VW

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Autorizovaný servis VW

Příspěvek od bbanikovec »

Měl jsem problém se zadní sedačkou nešla mi sklopit tak jsem to dal opravit do autorizovaného servisu VW (v moravskoslezském kraji).Auto je půl roku staré tak mam zaruku tak jsem měl opravu zdarma.Tak jsem to moc neřešil.Dnes jsem si převzal vuz a zkontroloval jsem sedačku jestli jde skopit a jel jsem domu.Dojel jsem domu a dival jsem se do kufru a zjistil jsem že je prasklý levý roh spodního plastu(myslím plast kde je zámek na 5 dveřích).Pak jsem zjistil že vubec nedrží levý plast na kterém drží plato v kufru uplně volný.Tak jsem se podival do kufru pořádně a našel jsem tam pasklý kulaty podlouhlý plast ma tak 10cm bude to asi nějaká spěraa asi to bude od toho plastu a ještě kousek plasu to bude držet nějakou matičku na plastu.No děz a hrůza.Tak jak jsem to hned zjistil tak jsem hned jel zpátky do autorizovaného servisu VW a tam jsem jim ukázal jací jsou to magoři a neuměli se mi k tomu vyjadřit.Řekl ze obědná ty plasty nové.Tak jsem jel domu naštvaný.K večeru jsem čistil auto a všiml jsem si další chyby a to jsem málem šlak trefil
Obrazek(7).jpg
Obrazek(8).jpg
A to si říkají autorizovaného servisu VW
Tak jsem si to opravil sam ale je ten plast trochu vyhli to budu taky reklamovat přistí týden.Udělám tam bordel budou se ještě divit.A na konec hybalo se mi zrcatko na aute asi něco v morotku prasklo.Tak jsem to dal reklamovat tak museli dil obědnat.A dnes jsem si auto vyzvedl a zkoušel jsem jestli se sklo na zrcátku oki bylo oki ale jak jsem vlezl do auta tak jsem si chtěl zrcátko seštelovat ta jak jsem dal na ovladači aby šlo zrcátko nahoru tak šlo do leva to zrcátko si dělalo co chtělo tak jsem to hned reklamoval tak si to vzali hned do dilny a říkal že to udělají na počkání tak jsem čekal asi 20 minut a pak přišel servisák a říkál že musí motorek obědnat zas nový protože ten nový motorek je špatný.Tak zas musím čekat až zas príjde nový.
Tak musím čekat na nové plasty a nový motorek na zrcátko. :evil:
Asi to tam opravují v tom autorizovaného servisu VW (v moravskoslezském kraji) nějací amateří kteří autum nerozumějí.

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od misko566 »

Ja by som ziadal nove vozidlo alebo vratenie penazi a narobil by som tam taky bordel a pravdepodobne by som sa obratil aj na obchodnu inspekciu!!



Na tieto servisi mam podobny nazor.

Po 2 tyzdnoch som daval reklamovat nove auto mal som nakrivo volant!!!

Bol sa previest ich technik a priznal ze volant je nakrivo. Ale do servisu sa im nechcelo ze urobenie geometrie je drahe a ze to budem musiet ja zaplatit a ze som urcite spadol s autom do jamy a milion dvovodou preco auto nedat do servisu. Potom prisiel s teoriou ze to robia pneumatiky. Natsastie to bolo na prelome a kupoval som zimne. Tak som to dopratal na zimnych narobil tam bordel a nakoneic ma objednali.


Nakoniec sa zistilo ze som mal o jeden zub nakrivo osadeny volant.


asi o mesiac sa mi zase upchali ostrekovace a ty sviniari si to chceli nauctovat ze mi to odopchaju ale ja som sa nedal a museli to spravit zadarmo.

A este som reklamoval zatvaranie kufru na ktory musite zlozit maturu aby sa dal zavret vie odskakovat alebo zasadne iba na prvu polohu nezaskoci uplne .

vystriekali to nejakym olejom a fungovalo to normalne asi tyzden teraz to je zase na h***o.



Takze ja sa len priklanam k nazoru ze autorizovane servisy si neplnia svoje zavazky a ked hej ta to odflaknu.

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od misko566 »

Mam znameho co ma mercedes ma vsetky garancne uplne zdarma aj s filtrami a zo vsetkym . na garancnu chodi na pockanie kde mu vzdy robi spolocnost nejaka blondinka a ide domov uplne spokojny.


Neviem ako sa v servisoch spravaju ku zakaznikom s drahsimi autami ale keby som mal passat a oni sa chovali hentak asi by som im to auto otrieskal o hlavu a siel si ho kupit inde.

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od stereomike80 »

Tak vidim ze je tu jeden Polo clovek so svojimi skusenostami, ja som dalsi tak sa pridam svojou troskou, tiez som si s nimi uzil az-az! Nie som uchyl na detaily ale ked mam nove auto ocakavam ze vsetko funguje tak ako ma a ked nema tak sa to ma poriesit v ramci zaruky....

Auto som kupoval, skakali mi okolo zadku nic neboll problem. Idem si vyteseny po nove auto, chlapik mi dava kluce stastnu cestu..hovorim, taky detail, kde to ma znacky? hladali pol hodinu tabule a nenasli.."asi sme ich stratili"...den som musel cakat na to kym prepisu technicak a daju nove tabule...

Nove polo, rok 2007, niekto mi naschval poskrabal ucelovo rukou obe lave dvere az na plech. Tak som to dal na poistku urobit v jednom nemenovanom servise VW v petrzke - cena 17,000 - nastastie som platil len spoluucast - dvere nalakovane krasne, ale ked idem nad 100km/h, pocujem fucanie vetra pri zavretom okne, uz som sa na to stazoval, chlapik mi dal par ran do dveri a povedal ze to je dobre, no comment.

Druhy problem - bol som dva tyzdne na dovolenke, a auto som ani neotvoril, totalne domrtva vybite. NOVE auto som potom nabijal celu noc 2x doplna, prisla zima, zase som to po TROCH dnoch nenastartoval, manik na parkovisku ma musel nabijat. Tak som sa siel stazovat opat do oneho nemenovaneho servisu, ze sa mi nezda normalne ze nove auto mi nestartuje kedze som predtym mal fabiu 5 rocnu, ktora startla aj po mesiaci...Chlapik sa uskrnal, bol neprijemny, vobec mi nevenoval pozornost, riesil si telefonaty, nakoniec mi povedal ze oni mi baterku nevymenia, ze to je normalne ze to ma odber a bla bla, sposobom ked uz tak moc otravujem mi mozu zmerat baterku, to aj spravili nic nezistili, ze vraj vsetko merali atd. atd. skratka vecna natahovacka....nakoniec som po roku rezignoval a kupil som si novu bateriu s ktorou to auto startuje ako vino....

Dalsia vec - na ceste mi rozbil kamen sklo, tak som to dal menit, sklo vymenene v opat tom orig. servise, vsetko skvele, AZ NA TO, ze ako to povodne sklo rezali von, dorezali mi tapacir nad spatnym zrkadlom...som sa na to stazoval, povedali ze jezis, no to asi nepojde, museli by sme menit cely tapacir a pod...to som radsej nechcel, lebo pri ich style prace by tam znicili zase nieco ine...



Tak si urobte nazor...kde inde ma dat clovek auto ked je v zaruke?

Uživatelský avatar
Drapič
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 08.01.2008 18:57
Bydliště: Tachovsko

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od Drapič »

Rada. Prokoho to není daleko do německa, jeďte tam. Jiný přístup, ikdyž jsi čech nebo slovák. Nemají nutnost hned někoho drbat o peníze. Jeden je hned ve Vohenstrausu (cca. 20 km od Rozvadova). Doporučuji. Je to lacinější a kvalitnější než v ČR. Jezdím tam. A pozor, to nejsem žádnej pracháč, tak proto tam jezdím, když se řeší něco závažnějšího.
Je to krásné, když auto jede.

engine1.0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 08.06.2008 16:25
Bydliště: Slovensko - Kosice

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od engine1.0 »

Mne vytekala voda z ostrekovacov.. Tak som siel do orig servisu kde som aj kupoval nove auto ( autogabriel-Kosice-barca )... Servisak objednal suciastku (cela ta bandaska cico to je... bedna bola prasknuta) a na druhy den volal ze mozem prist.. Prisiel som pockal som dve hodiny - vymenili to, doliali zimnu zmes, potriasli rukou a siel som.. Ziaden problem cena 0e Myslel som ze budu robit problemy lebo to asi prasklo ked som trafil nejaku obrovsku jamu, ale nic,.. Bol som tam aj na prvej servisnej a tiez pohoda.. Akurat sa mi zdalo vela 245e za olej, olejovy filter, pelovy filter, a stieracie gumicky... Ale to asi len niesom zvyknuty :)

Uživatelský avatar
Drapič
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 08.01.2008 18:57
Bydliště: Tachovsko

Re: Autorizovaný servis VW

Příspěvek od Drapič »

Ber to tak, že s tou cenou máš i záruku. Třeba kdyby nedotáhli výpustný šroub nebo oil filtr a díky tomu si zadřel motor, nesou riziko oni. To ti nějaký Pepan, co má dílnu ve stodole nemůže dát. Ikdyž kolikrát takový Pepan ze stodoli, ví víc, jak nějaký mechanik z autorizovanýho servisu.
Je to krásné, když auto jede.

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“