Start Polo 9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
juky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Start Polo 9N

Příspěvek od juky »

Ahoj vsetci mam problem po startu mi motor nedrzi otacky a kolise ,zda sa mi akoby sel na 3 valce ,ale po par kilometroch to prestane a za tepla slape jako hodinky,
v com je problem ?javascript:emoticon(':cry:')
Crying or Very sad

Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Kraken »

Ahoj jak jsem to četl tak bych řekl že budeš mít nějaký problél s automatickým sytičem.

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

4 JUKY

ta fotka v profilu je hezčí než ta, co jsi poslal emailem :wink:
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
juky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od juky »

4 buraccio

no vies som cerstvy clen tak spoznavam moznosti portalu
co nove ?
policko v pohode slape ? moje zatial ide OK. asi sa mu nechcelo..
inac zistoval som dalej ze co a ako a povedali mi vo VW sefise za to moze byt aj prilepena triska cerpadla ze v podstate je tam viac aspektov co tam moze byt za problem....zistim Zohnal som si ETKU diagnostic. uidim co to povie
javascript:emoticon(':D')
Very Happy

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

juky píše:4 buraccio

no vies som cerstvy clen tak spoznavam moznosti portalu
co nove ?
policko v pohode slape ? moje zatial ide OK. asi sa mu nechcelo..
inac zistoval som dalej ze co a ako a povedali mi vo VW sefise za to moze byt aj prilepena triska cerpadla ze v podstate je tam viac aspektov co tam moze byt za problem....zistim Zohnal som si ETKU diagnostic. uidim co to povie
javascript:emoticon(':D')
Very Happy
O.K. Moje polečko šlape good! Ted o víkendu jsem s ním odjezdil svatbu, pustil jsem jim Climatronic a všichni byli spokojení :D .. .

Jinak dík za fotky! Pěkné! . . ty kola jsou dost pekné :wink: . . taky POLO umyju a pošlu pár fotek. Oproti fotkám v polo clubu se lehce změnilo. Chybí mu už jen pěkný papučky na příští jaro . . :lol: :lol: . . chtěl jsem dát 16" ale asi si to rozmyslím. Protože když vidím ty naše (Vaše) silnice, tak bych to nejradši nechal na tech plecháčích :roll: ale zas to blbě vypadá :cry:
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
juky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od juky »

4 buraccio

To moje polo so kupil uz take hotove ako ho vidis na fotkach pred rokom v Nemecku...
bolo v dost dobrej vybave.trosku ma mrzi CD player alebo menic ....(nema)
chcel by som ho cipnut na 95PS...a nad 16" kolami nerozmyslaj ...jedna pravda je ze ...auto robia kolesa... javascript:emoticon(':)') poslem ti este foto ake polo 9N ma kamos(JE-Desing) javascript:emoticon('8O')
Shocked
Smile

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

:D tak jsem to nevydržel a poslal jsem fotky neumytého POOLA :lol: :lol: . . . právě byly odeslány!
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

a to máš 15" ty kola?? :?:
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

ty fotky JE-Design jsou fakt dobrý !!! 8O . . . ty zadní světla z 9N2 jsou good. A ten zadní kšilt si asi koupím. Ale na víc od JE-Design asi nebude :cry: . . . musím neco našetřit na ty ALU kola na příští jaro. :)
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
juky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od juky »

moje kola su 205/45/16 to je posleny romer ktore zvladne seriovy podvozok muselsom si vybavit na ne u policie zapis o tech.

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

juky píše:moje kola su 205/45/16 to je posleny romer ktore zvladne seriovy podvozok muselsom si vybavit na ne u policie zapis o tech.
. . . no já bych zápis to TP vyřizovat nemusel. Už je mám oficiálně zapsaný. Jinak rádio Beta jsem tam měl taky a ten co jsem to od něho kupoval tam měl CD měnič (6CD) v kufru, ale předtím než mne auto dal, tak ho odmontoval a chtěl ho za těžký prachy prodat. On sám o sobě je ten měnič celkem drahej. Ještě existuje k Betě jedna varianta do volnýho slotu pod rádiem. Menič na 1 CD originál VW. Tak jsem to vyřešil rádiečkem SONY S2250S 4x50W (MP3) a kromě originál repráků (středobasové ve dveřích a výškové ve sloupcích) jsem pořídil eště clifford design na zadní plato. Tubu nemám oficiálně od manželky povolenou :cry: :cry: . . ale i tak to basuje dobře a pro moje laické ucho to stačí! :wink:
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
alex009
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Polo

Příspěvek od alex009 »

Kolo rozhodně doporučuju,mám originál 16ky 205/45/R16 pěkně to vypadá i sedí ale ty vyjetý koleje a rozbitá cesta jsou za trest....scháním taky čirou optiku z 9N2 ale viděl jsem někde na netu v jinačích barvách....víté někdo o tom něco kde by se dalo jedno či druhé sehnat? jinak taddy máte foto kolečka:-)
Přílohy
PICT7123.JPG
PICT7123.JPG (47.05 KiB) Zobrazeno 2957 x

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

:wink: . . pěkné kolečka. V jednom německém e-shopu jsem viděl na 9N Angel eyes na předek cca 9.000-10.000kč přepočteno z EUR a na zadek by měly mít světla stejný rozměr 9N2=9N. Stačí jen od někoho sehnat ty originály, co mají 9N2. Jinak poku nesháníš originály, tak na http://www.autodoplnky.com" target="_blank je taky nějaký výběr. Už jsem tam jednou nakupoval a řekl bych, že spokojenost :wink:
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
alex009
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alex009 »

měly ale slyšel jsem že tam je malinkej rozdíl a nechci si je objednat z ebay a pak je někde prodávat...."9N Angel eyes" myslíš tím přední spojený světla?co jsou na novým 9N2?? ty se mě ani moc nelíběj....

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

nene ebay to nebylo . . a ty světla byly normál malý a velký na 9N . . né spojený jako u 9N2. a angel byl jen v tom velkým potkávacím. V malým normální parkovačka a dálkáče. Jinak už jsem viděl na 9N zadní světla z 9N2 . . .
* Big City Life! *

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“