Leketni opěrka 9n3

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

loketka do 9nka? a sedačky?

Příspěvek od Toky »

nevíte někdo jaká by tam šla?? z passata nebo z golfa4? :wink: dík
a jestli pasujou sedačky z Ibizy Cupry do 9n?

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: loketka do 9nka? a sedačky?

Příspěvek od anacixem »

Na loketku ti neřeknu ,ale ty sedačky by tam mohly jít,nevím ale přesně jaký maj ty auta př uložení sedaček,jestli jako G3 nebo G4 ,každopádně bych mrkl na přední uložení sedaček a poměřil bych si rozvor kolejniček
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: loketka do 9nka? a sedačky?

Příspěvek od Toky »

dík moc, jinak loketku sem už sehnal luxus na německym ebayi kdyby taky někdo sháněl8)

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: loketka do 9nka? a sedačky?

Příspěvek od anacixem »

joo na ebay mají věcí tam je radost nakupovat :D
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od bbanikovec »

Chtěl bych se zeptat prodava se na vw polo 9n3 r.v 2008 Loketni opěrka 8)

Uživatelský avatar
Slimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 02.03.2009 17:53

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od Slimák »

Dobrý den,

ano, ale pouze neoriginální. Pokud máte zájem, mohu Vám nabídnout loketní opěrku od výrobce Kamei, která se upevňuje za lyžiny sedaček (tzn. bez vrtání a dalších prasečin). Padně naprosto přesně. Tuhle opěrku jsem si koupil, ale políčko půjde dál do světa bez ní. Je v provedení černý semiš. Původní cena 2 900 Kč. Jsem schopen Vám ji prodat za 1 800 Kč, než aby se mi válela na půdě. Doklad o koupi samozřejmě mám a loketka byla používána zhruba 14 dní.

Odkaz:
http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... a_g98.html" onclick="window.open(this.href);return false;

V případě zájmu mi pošlete zprávu nebo na email petr@sybol.eu
Loketku nezasílám poštou, pouze osobní předání v Praze.
Slimákovo Polo - Bulík GTI AW 2018
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=350040

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od bbanikovec »

Slimák píše:Dobrý den,

ano, ale pouze neoriginální. Pokud máte zájem, mohu Vám nabídnout loketní opěrku od výrobce Kamei, která se upevňuje za lyžiny sedaček (tzn. bez vrtání a dalších prasečin). Padně naprosto přesně. Tuhle opěrku jsem si koupil, ale políčko půjde dál do světa bez ní. Je v provedení černý semiš. Původní cena 2 900 Kč. Jsem schopen Vám ji prodat za 1 800 Kč, než aby se mi válela na půdě. Doklad o koupi samozřejmě mám a loketka byla používána zhruba 14 dní.

Odkaz:
http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... a_g98.html" onclick="window.open(this.href);return false;

V případě zájmu mi pošlete zprávu nebo na email petr@sybol.eu
Loketku nezasílám poštou, pouze osobní předání v Praze.
Diky ale neni pekna :D

Uživatelský avatar
Slimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 02.03.2009 17:53

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od Slimák »

V tom případě Vám mohu doporučit opěrku od výrobce Armster, která se upevňuje za držáky nápojů za ruční brzdou. Ta je moc pěkná a hlavně její prostor je polstrovaný a mnohem hlubší. Ta se Vám bude líbit. V opačném případě máte smůlu a utřete nudli :lol:
Slimákovo Polo - Bulík GTI AW 2018
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=350040

zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od zil »

Chtel jsem se zeptat, kdyz namontuju tu loketku kamei... Budu moct do drzKu napoju za rucni brzdou normalne strcit flasky z pitim? Nebo uz mi tam bude prekazet?

Uživatelský avatar
Slimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 02.03.2009 17:53

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od Slimák »

Pokud namontujete Kamei, tak do držáku nápojů můžete bezproblému strčit láhev. Osobně ozkoušeno. Jen aby se neřeklo, tak tu Kamei klidně prodám za 1 000 Kč, což je lidovka jako prase. Už se mi tu pomalu měsíc válí a já nevím co s ní. Připomínám, že v autě byla zhruba 14 dní.
Slimákovo Polo - Bulík GTI AW 2018
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=350040

Uživatelský avatar
Smejky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 15.09.2008 12:36
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od Smejky2 »

bbanikovec píše:
Slimák píše:Dobrý den,

ano, ale pouze neoriginální. Pokud máte zájem, mohu Vám nabídnout loketní opěrku od výrobce Kamei, která se upevňuje za lyžiny sedaček (tzn. bez vrtání a dalších prasečin). Padně naprosto přesně. Tuhle opěrku jsem si koupil, ale políčko půjde dál do světa bez ní. Je v provedení černý semiš. Původní cena 2 900 Kč. Jsem schopen Vám ji prodat za 1 800 Kč, než aby se mi válela na půdě. Doklad o koupi samozřejmě mám a loketka byla používána zhruba 14 dní.

Odkaz:
http://www.kamei.cz/Kamei/Loketni-operk ... a_g98.html" onclick="window.open(this.href);return false;

V případě zájmu mi pošlete zprávu nebo na email petr@sybol.eu
Loketku nezasílám poštou, pouze osobní předání v Praze.
Diky ale neni pekna :D
On radši chrom z tuzing krámku

kodl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.10.2009 14:07

vymena loketni operky

Příspěvek od kodl »

Zdravim,
uz mam doma asi tyden loketni operku na polo 9n2 a nevim si rady jak to vymenit. Vypada jak original ze starsiho passatu, je zaroven se stredovym dilem (okolo rucni brzdy tam jak jsou dva stojanky na piti) - nevi nekdo prosim jakym zpusobem se to da vymenit? Nechci se za to brat abych neco neulomil a zadne srouby jsem tam okolo nenasel. Diky za kazdou radu

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: vymena loketni operky

Příspěvek od bbanikovec »

Hod sem fotku te loketni operky.Nebo vw neprodava origo. loketni operky

zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: Leketni opěrka 9n3

Příspěvek od zil »

Slimák píše:Pokud namontujete Kamei, tak do držáku nápojů můžete bezproblému strčit láhev. Osobně ozkoušeno. Jen aby se neřeklo, tak tu Kamei klidně prodám za 1 000 Kč, což je lidovka jako prase. Už se mi tu pomalu měsíc válí a já nevím co s ní. Připomínám, že v autě byla zhruba 14 dní.
Ta loketka je ještě k mání?

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“