Demontaz zadneho naraznika polo 9N3

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
polipoli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 03.04.2008 08:16
Bydliště: Prešov

9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od polipoli »

Zdravím všetkých,
mohol by mi niekto z Vás poradiť (aby som na tom dlho nematuroval) spôsob demontáže zadného nárazníka u 9N-ky? Nejaký dobrák mi to na parkovisku obškrel takže to potrebuje prestriek.
Vďaka.

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: 9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od campagnolo »

Odjistis zadni lampy zennitr tema plastovyma kolikama, nadzvihnes a vyndas. Naraznik je jen prisroubovanej na par sroubech...brnkacka :-))

Uživatelský avatar
funu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střed

Re: 9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od funu »

jj...zadní je otázka chvilky...ale přední je už na prd...ten sem sundaval ted...a docela makačka...

polipoli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 03.04.2008 08:16
Bydliště: Prešov

Re: 9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od polipoli »

Dík za foto, campagnolo, tým pádom je jasné, že kola a plastové nadkolia- blatníky dolu nemusia :lol: . S predným nárazníkom mám skúsenosť keď som menil serva sklápania svetiel, je to systém vysunutia dopredu ak sa nemýlim. Takže zadný podľa popisu a foto smerom nahor...hm, tak ja to skúsim.
Vďaka za podporu aj funimu.

Uživatelský avatar
funu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střed

Re: 9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od funu »

polipoli píše:Dík za foto, campagnolo, tým pádom je jasné, že kola a plastové nadkolia- blatníky dolu nemusia :lol: . S predným nárazníkom mám skúsenosť keď som menil serva sklápania svetiel, je to systém vysunutia dopredu ak sa nemýlim. Takže zadný podľa popisu a foto smerom nahor...hm, tak ja to skúsim.
Vďaka za podporu aj funimu.
zadní se ale taky vysouvá...směrem dozadu a ne nahoru...

polipoli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 03.04.2008 08:16
Bydliště: Prešov

Re: 9N3- demontáž zadného nárazníka

Příspěvek od polipoli »

No a je to v pohode ...vlastne vonku, 12 torx skrutiek a 20min. práce. Dík pánové.

engine1.0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 08.06.2008 16:25
Bydliště: Slovensko - Kosice

Demontaz zadneho naraznika polo 9N3

Příspěvek od engine1.0 »

Chcem si domontovat cuvacky do auticka, nejak mi to cuvanie nejde aj ked je to len take male auticko :lol: ... Problem vsak je ze asi budem musiet dat dole naraznik a nemam sajn ako nato. nerobil to uz niekto na 9N3 ojke ? kolko a kde vsade su nejake srouby ? je tam niekde nejaka finta ? Ak mate nejake fotky sem s nimi :) diky !

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Demontaz zadneho naraznika polo 9N3

Příspěvek od bbanikovec »

engine1.0 píše:Chcem si domontovat cuvacky do auticka, nejak mi to cuvanie nejde aj ked je to len take male auticko :lol: ... Problem vsak je ze asi budem musiet dat dole naraznik a nemam sajn ako nato. nerobil to uz niekto na 9N3 ojke ? kolko a kde vsade su nejake srouby ? je tam niekde nejaka finta ? Ak mate nejake fotky sem s nimi :) diky !

jak chces sundat zadni narazdnik tak musi sundat zadni svetla uvnitr kurfu za zadni lampou je takova plastova maticka a jak ji vysroubujes tak z venku navednes zadni svetlo smerem nahoru a sundas zadni svetlo
tevwpo43_44fbcfe62eb87.jpg

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“