Zlta kontrolka motora Vw polo

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Jasak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2009 23:59

Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od Jasak »

Prepacte,ze tu otvaram novu temu urcite to tu uz niegde mate popisane no zial nenasiel tak vas prosim o pomoc o radu.
Kamaratka si kupila Vw polo 1,4 16v Fsi rv.2003
Vcera pocas jazdy domov sa jej rozvietila zlta kontrolka motora auto ide normalne ziadne ine zmeny nezaregistrovala.
Predtym sa stazovala na volnobeh ze sa motor triasol a bolo to dost citit aj do vnutra auta ale ze inak auto jazdilo super a aj tahalo svizne.
Na vsetky otazky odpoviem a Ak ma alebo mal niekto podobny problem prosim pomozte
Manual ma len v nejakej divnej reci auto bolo dovezene takze by bolo dobre keby ste poradili kde ju moze stiahnut ak vobec existuje v cz jazyku.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od Toxyz »

no bohužel bez napíchnutí na VAG nezjistíme přesnou příčinu, může být nějaká chyba na lambdě, nebo zapalovací cívka, atd.
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Jasak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2009 23:59

Re: Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od Jasak »

Takze jedine do servisu na tester_?Alebo co je to vag_?

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od draaczech »

VAG je diagnostika, tester. Má to každej větší autoservis a nebo kdejakej VWčkář doma. Jen to taky nemusí být žádná chyba, prostě upozornění na blížící se pravidelnou prohlídku v autorizovanym servisu. To že se to třáslo na volnoběh bych připsal tej zimě co je venku. :wink:
Yeah, low and wide!

Jasak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2009 23:59

Re: Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od Jasak »

Podarilo sa to napichnut na VAG a bola tan jedna hlaska SPORADICKA CHYBA NOX CIDLA.Vymazalo sa to a zatial kontrolka nesvieti tak uvidime. Naco sluzi to NOX cidlo_?Moze byt,ze uz odchadza?

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Zlta kontrolka motora Vw polo

Příspěvek od vitusmotuz »

NOX :D to som este nevidel ale asi to bude lambda sonda - kyslikovy senzor ktory ma na starosti merat obsah kyslika vo vyfukovych plynoch mohlo sa stat ze presla po neakej vacsej kaluzi voda ochladila lambdu a ta vyhodnotila tuto skutocnost ako chybu a podla chyby sa rozsvietila OBD kontrolka, ale to je len dohad.Pokial sporadicka tak bud rad zmaz a jazdi uvidis ci sa to objavi znova.cus :wink:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“