polo 9n3 spravne zapojenie daylight

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

polo 9n3 spravne zapojenie daylight

Příspěvek od misko566 »

Mam nasledovny problem. Ako zapojit daylights tak aby sa dali aktivovat aj deaktivovat(aktivovane by sa spustali signalom zapalovania alebo podob. to som uz mal spravene ked som skusal automaticke zapinanie svetiel . to sa mi ale na vybojkach neosvedcilo.) a nasledne aby ked som zapol stretavacie svetla tak automaticky zhasli.

Uz ste to niekto riesili?

Ako to maju vyriesene original homologizovane sady?

Neda sa to nejako vyriesit vymenou otocneho ovladaca svetiel?


Na aute jazdi aj priatelka tak to potrebujem automaticky neviem si predstavit ako by vysvetlovala policajtom preco ma zasvietene oboje alebo respektive preco nesvieti.

Zatial som nekupoval ziadnu sadu. Mam predpripravu na angel eyes svetlach a rad by som ju vyuzil.


dikes za kazdy napad

Radim.24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.03.2008 21:58

Re: polo 9n3 spravne zapojenie daylight

Příspěvek od Radim.24 »

jakou předpřípravu?ja mam také tyto světla a nevím co a jak

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 9n3 spravne zapojenie daylight

Příspěvek od misko566 »

Radim.24 píše:jakou předpřípravu?ja mam také tyto světla a nevím co a jak

Ak si si vsimol tak tam mas na kazdom svetle take dve vysokosvietive led. Tieto led treba zamenit za 2.5w aby bol prikon oboch 5w cize obe svetla 10w. pretoze tolko maju standartne daylights. Led sa nachadzaju na mieste kde podla vyhlasky daylight moze byt.

Pozor nie je to typizovane na daylight. Ale vzhladom na to ze je to perfektna imitacia tak nikto nic nespozna .

Vykonne led zozenies v cine napr dealextreme.com

Akurat ja to chcem mat na jednom vypinaci a snazim sa zistit ci poloha auto na vypinaci z golfa pasuje do pola a auto nerobi nic ine iba spaja dva kontakty. Vtedy to uz je bezproblemova montaz. Uz by som len doplnil poistku a to by bolo vsetko(mozno relatko)

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“