Zadni kotoucove brzdy

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od campagnolo »

Mám Polo 1.2 6V 44kW. Sehnal jsem si v Německu kompletní celou zadní nápravu s kotoučema a vyměnil. Auto subjektivně lépe brzdí. Jakoby "kulturneji a dospěleji", nevím jak to posat.
Za hodku a pul bylo hotovo. Pokud nekdo mate zajem napisu vic. taky casem dam nejake foto.

Jo a zbyla mi kompletní zadni naprava s bubnama na ABS, vcetne cidel, kdyby nekdo chtel...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=82156
Přílohy
Obraz018.jpg
IMGP3530.JPG

spojly b5,5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.11.2007 14:11

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od spojly b5,5 »

super co si musel upravobat? lanka hadičky??? je to docela dost znát co kotouč je kotouč mam seata ibizu 2005tku a taky bych rád vzadu kotouče mohly by jít z fábie rs ale radši se zeptat na postup namontování děkuji měj see

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od campagnolo »

Ja sehnal novou komplet napravu. Ta je stejna u Pola, Fabky a Ibizy. Vymenil jsem ji jako celek.
Pokud nechces menit celou napravu, staci sehnat zadni kotouce, brzdice s deskama, posledni kus brzdove hadice co jde do brzdice (kotoucovy je delsi nez bubnova), kryci plechy kotouce a jine lanovody na rucku. Naprava muze zustat stejna, je "obojetna. Kdyz na ni kouknes uvidis za bubnama "ouska" s dirama na uchyceni trmenu. Naboj a snimace ABS jsou stejne.

Ve dvou lidech jsem mel vymenenou celou napravu i s lanovodama rucky a odvzdusneni brzd v podstate za hodku. Brzdi to vyborne a hlavne kdyz se ted podivam zkrz elektron a vidim tam kotouce, tak mi zajasa srdicko :-)

Pokud mas zajem, mam zdroj na nove levne kotouce a kompletni brzdice. Originalni vyroba pro VW do vyroby.

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od -DaNNy- »

Ahoj, neprodal by jsi jedno cidlo ABS? Potrebuju na leve zadni kolo. Obcas mi to hlasi chybu, tak bych to vymenil. Pripadne kolik by jsi za nej chtel a jake je presne cislo dilu? Diky

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od Sanka »

campagnolo píše:Pokud mas zajem, mam zdroj na nove levne kotouce a kompletni brzdice. Originalni vyroba pro VW do vyroby.
Ahoj, prosim te mam polo classic a to uz ma vic spolecnyho se seatem nez s VW a myslis ze to bude obdobny jako u tebe? ze bych nemusel davat celou napravu a jen vymenit brzdice? popr. kolik by me staly pres tebe? je to classic 1,9 SDI 47 kW rv 1998. klidne pis do SZ jestli chces. diky
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od campagnolo »

-DaNNy- píše:Ahoj, neprodal by jsi jedno cidlo ABS? Potrebuju na leve zadni kolo. Obcas mi to hlasi chybu, tak bych to vymenil. Pripadne kolik by jsi za nej chtel a jake je presne cislo dilu? Diky
Cislo je 6Q0927807 ale jeste radeji mrknu v garazi. Napisu vecer.
Cena za jedno cidlo je 1000,- za komplet celou napravu je cena 2000,-. jsou tam komplet skoro novy brzdy, loziska, cidla, lanovody.......
:D

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od campagnolo »

Sanka píše:
campagnolo píše:Pokud mas zajem, mam zdroj na nove levne kotouce a kompletni brzdice. Originalni vyroba pro VW do vyroby.
Ahoj, prosim te mam polo classic a to uz ma vic spolecnyho se seatem nez s VW a myslis ze to bude obdobny jako u tebe? ze bych nemusel davat celou napravu a jen vymenit brzdice? popr. kolik by me staly pres tebe? je to classic 1,9 SDI 47 kW rv 1998. klidne pis do SZ jestli chces. diky
No urcite se to da dat na pola 9N a 9N3, Fabia I i II, Roomster, Seat aktualni i ten predchzi.

To tve POLO je ale typove 6N a to fakt nevim zda to tam pujde. Pokusim se nekde verohodne zjistit.


Update:
Tak jedna se o uplne jinou napravu a neda se tam dat kotoucova brzda z Pola 9N a 9N3. myslim ze by jsi musel sehnat vyslovene zadni napravu z Pola tusim 1.6 GTI. Tam to bylo. Akorat nevim jak to bude s brzdovym valcem.....jestli je totozny jako u Pola 9N 9N3 potazmo Fabie I a II, kde staci vymenit zadni napravu, nebo jen brzdy a hotovo

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od Sanka »

dobry tak zatim diky ja se na to zkusim jeste nekde optat ;)
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Polo 2007, předělávka z bubnů na kotouče

Příspěvek od campagnolo »

Sanka píše:dobry tak zatim diky ja se na to zkusim jeste nekde optat ;)
Mam za to, ze naba by mela byt stejna, ale nebudes tam mit to uchyceni na brzdic jako ma polo 9N. To ma jednoduse obojetnou napravu jak na buben, tak na kotouc. Koneckoncu stejnou ma i Fabka.
Ale u Pola 6N ma napr. provedeni GTI 1.6 uplne jinou napravu. Ale ruku do fire bych za to nedal.

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od bbanikovec »

Prosim o radu chtel bych si zadni bubnove brzdy vymenit za kotoucove a nevim zda mi tam vlezou kdyz pres zimu mam jen 14 kola.Dekuji predem za radu. :D

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od Toxyz »

já myslím že se vlezou.....100% nám to poví poloboyGTI, o 14 dokonce uvažuje i na léto :mrgreen:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od Martinus.kali »

ja jsem si myslel ze GTI maji kotouce i vzadu ,ja teda mam na mim i vzadu
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od Polo boy gti »

Martinus.kali píše:ja jsem si myslel ze GTI maji kotouce i vzadu ,ja teda mam na mim i vzadu
no já to vím,že GTI má vzadu kotouče :mrgreen: ,ale 14" tam dostaneš v pohodě já mám vzadu malý kotoučky :mrgreen:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od Martinus.kali »

ja dostal v pohode :) ale 15 :lol:
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni kotoucove brzdy

Příspěvek od Polo boy gti »

Martinus.kali píše:ja dostal v pohode :) ale 15 :lol:
jako 14" žádný problém,ale to jsou nejmenší co na Polo dostanu :roll:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“