Neklidný motor - vibrace

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
TomK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov

Neklidný motor - vibrace

Příspěvek od TomK »

Zdravím,

potřebuji poradit ohledně motoru 1.2 Dneska jsem se byl dívat na jedno Polo r.v. 2002 právě s tímto motorem (sháním to pro manželku) a při volnoběhu jsem na sedačce řidiče i volantu cítil takové něpříjemné vibrace - chvění. Toto znám z služebních fabií 1.4 Trpí na toto i ta 1.2? Jaké máte celkově zkušenosti s tímto motorem. Díky za názory.

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neklidný motor - vibrace

Příspěvek od Martinus.kali »

nemohl by byt jen spatny silenblok :?: je to jen navrh jinak nevim
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Re: Neklidný motor - vibrace

Příspěvek od dieselpower »

Jaké jsou to vibrace? Periodicky se opakují? Vždycky zavibruje a pak pár sekund klid? Já měl tohle na Polu od doby co jsem ho koupil a zmizelo to až po výměně svíček, kabelů, palce, Hallovi sondy a zapalovací cívky v rámci jiné závady..

Uživatelský avatar
TomK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov

Re: Neklidný motor - vibrace

Příspěvek od TomK »

dieselpower píše:Jaké jsou to vibrace? Periodicky se opakují? Vždycky zavibruje a pak pár sekund klid? Já měl tohle na Polu od doby co jsem ho koupil a zmizelo to až po výměně svíček, kabelů, palce, Hallovi sondy a zapalovací cívky v rámci jiné závady..
Jo to by odpovídalo, přesně tak se to chovalo. A jaký je ten motor jinak? V pohodě, nebo má své typické mouchy?

Díky

dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Re: Neklidný motor - vibrace

Příspěvek od dieselpower »

Tyhle vibrace se řešily už na jiném foru a uživatelé tam psali že to je postě vlastnost motoru s nalítanými km.. Zrovna včera jsem pozoroval že to na sytič zase krapet vibrovalo..

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“