Dotaz ohledně kabeláže do zadních dveří(repro)

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Raptor181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: West Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Origo repro POLO 2003

Příspěvek od Raptor181 »

Zdravim panove, nevie niekto ake maju byt rozmery repro do zadnych dveri POLO 2003?

Dikes.

Uživatelský avatar
Eja007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Eja007 »

sundej čalounění a poznáš.Myslím že průměr kolem 180mm. :)

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

:( se mně zdá, že tam mám 165mm, je na tom ještě nějakej nástavec, kvůli hloubce montáže. Před rokem mně je jeden známej měnil. Stáli mě tenkrát 700kč/pár od TVM.
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
simlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 11.02.2009 16:54
Kontaktovat uživatele:

zadní repro 9N3

Příspěvek od simlik »

zdravím,

nevíte ,zda je v základu natažené vedení k zadnímu repro ve dveřích v 9N3?? že by stačilo tam dát nějaký repráky?
origo VW upgrade na zadní repro 5005Kč a to estě asi bez práce.. 8O

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro 9N3

Příspěvek od misko566 »

simlik píše:zdravím,

nevíte ,zda je v základu natažené vedení k zadnímu repro ve dveřích v 9N3?? že by stačilo tam dát nějaký repráky?
origo VW upgrade na zadní repro 5005Kč a to estě asi bez práce.. 8O

Pridavam sa aj ja som nad tym uz uvazoval ale nechce sa mid avat dole cely kryt dveri aby som to overil

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: zadní repro 9N3

Příspěvek od campagnolo »

Ja zadni repro do Polo 9N3 dodělával. Příprava není žádná. Sehnal jsem si na vrakáči origo repro. VW je používá i dopředu, jsou stejne. Sehnal jsem si jen piny do konektoru u rádia, dvoulinku a konektory a stekr do repro. Pozor, origo repro jsou jen basové a je potřeba doplnit je výškáčema. Mají konektorový vstup přimo u konektoru od rádia. Bez nich to hraje jak z tunelu.
Diry na ty basy jsou jiz z výroby. ale ty vejskace nemaji zadnou diru. (Origo perforace je nad basakem). ja si sehnal komplet stejny tapecirunky s pripravou na vejskace.
Dulezite - ty origo repro se nytuji!!! Stejne maji i skodovky a prodavaji se na forech i s vejskacema za par drobnych.
Ve sloupku jsem ten kabel napinoval origo pres konektor ale staci jem protahnout pruchodkou.

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro 9N3

Příspěvek od misko566 »

campagnolo píše:Ja zadni repro do Polo 9N3 dodělával. Příprava není žádná. Sehnal jsem si na vrakáči origo repro. VW je používá i dopředu, jsou stejne. Sehnal jsem si jen piny do konektoru u rádia, dvoulinku a konektory a stekr do repro. Pozor, origo repro jsou jen basové a je potřeba doplnit je výškáčema. Mají konektorový vstup přimo u konektoru od rádia. Bez nich to hraje jak z tunelu.
Diry na ty basy jsou jiz z výroby. ale ty vejskace nemaji zadnou diru. (Origo perforace je nad basakem). ja si sehnal komplet stejny tapecirunky s pripravou na vejskace.
Dulezite - ty origo repro se nytuji!!! Stejne maji i skodovky a prodavaji se na forech i s vejskacema za par drobnych.
Ve sloupku jsem ten kabel napinoval origo pres konektor ale staci jem protahnout pruchodkou.

Ty uz si toho nieco navymienal :D

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: zadní repro 9N3

Příspěvek od campagnolo »

:D :D :D No, to je pravda :D :D :D
Dodelaval jsem to kvuli tomuto radiu. Taky je tam videt moje posledni akce, volant Polo GTI :lol:
Přílohy
IMGP1701.JPG

Uživatelský avatar
koopeczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.06.2009 10:52
Kontaktovat uživatele:

Zadní reproduktory na 9N3

Příspěvek od koopeczek »

Ahoj lidicky, mám dotaz koupil sem si 3 dv. Polo a nemám vzadu reproduktory. Jelikož sem laik :oops: chtěl sem se zeptat jak velký problém je dodatečná montáž, popřípadě návod na instalaci, protože nevím jak sundat boční obložení abych je tam namontoval a nechci si ten plastový díl nějak poničit. Případně i doporučení typu repro. Předem děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní reproduktory na 9N3

Příspěvek od bdsMK5 »

http://www.polo9n.info/anleitung-98.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Helix Dark Blue, 165mm, coaxial.
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

Uživatelský avatar
KOJ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dotaz ohledně kabeláže do zadních dveří(repro)

Příspěvek od KOJ »

Zdravím pánové ptam se za kolegu má Polo 2OO8 a cgtěl by do zadních dveří dát repro,díry tam na to jsou ale jak to bude s kabelem?Ten tam asi nataženej nebude?Bude to muset tahat od rádia?Díky

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Dotaz ohledně kabeláže do zadních dveří(repro)

Příspěvek od Martin. D »

KOJ píše:Zdravím pánové ptam se za kolegu má Polo 2OO8 a cgtěl by do zadních dveří dát repro,díry tam na to jsou ale jak to bude s kabelem?Ten tam asi nataženej nebude?Bude to muset tahat od rádia?Díky
Stejnou věc řeším u kolegy v práci na GV. Kabeli tam asi určitě natažený nebudou a tahat je budeš muset od rádia :wink:

Uživatelský avatar
axetom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 18.03.2008 19:00
Bydliště: Nepomuk ->Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledně kabeláže do zadních dveří(repro)

Příspěvek od axetom »

Doporucuju vykaslat se na repro do dveri, ale nechat si udelat plato a osadit ho ovalama 6x9. Zahrajou paradne a doplni i trosku basy.
FLUBBER -> VW Polo 6n2, 1,9Sdi
Zahlazeno, sníženo, trochu rozšířeno, zatmaveno, ozvučeno, nalakováno

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“