yásuvka yapalovače

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
LUTOR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 06.03.2010 20:43

yásuvka yapalovače

Příspěvek od LUTOR »

Ahoj mám polo 9n r.v.2006 a nejde mi proud do zapalovače před řadící pákou v popelníku,osvětlení mi funguje svítí ale nejde mi hlavní prod pojistku jsem kontroloval ta je OK tak nevym(něco podobného jsem již řešil u OCTAVIE 2.0 a tam jsem přivedl jiný proud z jiné pojistky "nové" v pojistkovém boxu no to ale bylo na přání zákazníka) no ale na mém polu to takto řešit nechci jako ORIGO díky za radu apomoc :roll: :(

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: yásuvka yapalovače

Příspěvek od Sanka »

LUTOR píše:Ahoj mám polo 9n r.v.2006 a nejde mi proud do zapalovače před řadící pákou v popelníku,osvětlení mi funguje svítí ale nejde mi hlavní prod pojistku jsem kontroloval ta je OK tak nevym(něco podobného jsem již řešil u OCTAVIE 2.0 a tam jsem přivedl jiný proud z jiné pojistky "nové" v pojistkovém boxu no to ale bylo na přání zákazníka) no ale na mém polu to takto řešit nechci jako ORIGO díky za radu apomoc :roll: :(
nejlepsi to bude asi rozebrat a zjistit kde se ten proud ztraci, nekde to musi koncit... treba jen vyndat zasuvku a podivat se jestli je proud jeste v konektoru a pak by mohla byt porouchana jen zasuvka, nebo je studeny spoj primo v konektoru...rozhodne bych nejprve zkusil takhle najit zavadu nez to tahat cele nove...
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“