Syčení Klimatizace

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin_S
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.08.2009 10:50
Bydliště: Hlučín, okres Opava
Kontaktovat uživatele:

Syčení Klimatizace

Příspěvek od Martin_S »

Zdravím,
mám problém s klimou, při spuštění mi z výdechů na palubce vychází syčivý zvuk,jakoby něco ucházelo. Navíc mi nejde pořádně regulovat teplota jak u klimy tak u topení,buď topí naplno nebo chladí!!! Po zahřátí motoru se spustí horký vzduch. mám manální ovládání klimy i topení.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Syčení Klimatizace

Příspěvek od Martin. D »

Dát na VAG a počkat co ti řekne :wink:

Kincmar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 15.11.2009 14:25

Re: Syčení Klimatizace

Příspěvek od Kincmar »

S manuální klimou mu vag nic neřekne. Spiš bych si nechal udělat test těsnosti klimy. Zjistí ti jestli je tam nějaká netěsnost..

Uživatelský avatar
Martin_S
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.08.2009 10:50
Bydliště: Hlučín, okres Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Syčení Klimatizace

Příspěvek od Martin_S »

V pátek jsem objednaný na servis tak uvidíme co mi řeknou, co se týká regulace tak se obávám že je servomotor mísící klapky špatný, a ta klima no uvidíme. Jak se řeší netěsnost?není to doufám nějaká nákládná záležitost?

Uživatelský avatar
Martin_S
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.08.2009 10:50
Bydliště: Hlučín, okres Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Syčení Klimatizace

Příspěvek od Martin_S »

Tak v servise nic nezjistili jen rekli ze to vychazi zespod palubovky a ze by ji museli rozebrat.Chladit to chladi a udjne neunika tak ot zatim neresim. Co se tyka regulace tak na tu byli kratci ze klapky funguji dobre takze bud opanel ovladani ktery je lektricky je spatny nebo nekde dal na trase nebo v ridici jednotce.To asi budu muset nechat zjistit v Helleru nebo v nejake specialce :(

Uživatelský avatar
Martin_S
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.08.2009 10:50
Bydliště: Hlučín, okres Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Syčení Klimatizace

Příspěvek od Martin_S »

Syčení vyřešeno, naplnili mi klimu jak mela byt a vse jelo ok,jen nezjistili ze prvni majitel pri mensim crash testu tohoto vozu menil ventilator chladice a dal tam spatny typ,ktery foukal ven misto dovnitr :( takze mi vznikly velké tlaky v trubkách klimy a vystřelilo mi to ve spoji.Takže ve finále součástka na spojení trubek klimy 600,- nové naplnění včetně montáže ventilátoru 2000,- a nový ventilátor,který jsem si sehnal sám 1170,- u hellera 8300,- :D a origo 2500,- takze radost a snad uz to pojede

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“