Demontáž tapece zadních dveří>9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Havli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 28.02.2010 16:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Demontáž tapece zadních dveří>9N

Příspěvek od Havli »

tak jsem to včera zkusil rozebrat a výsledek stejnej jako u bbaníkovce, kabely nikde. :| Dolu to šlo podle návodu skvěle,zpátky to nandat už byla trochu pakárna.
Takže celkem zbytečná práce,budu muset vymyslet něco jinýho :P

Uživatelský avatar
Havli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 28.02.2010 16:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Demontáž tapece zadních dveří>9N

Příspěvek od Havli »

Poradí nějaký HiFik kde můžou bejt ty blbý kabely schovaný :D napadlo mě že ve sloupku,nechce se mi to tahat přes celý auto od radia z ISO konektoru :|

luigi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 12.09.2010 01:15
Bydliště: Stupava

Re: Demontáž tapece zadních dveří>9N

Příspěvek od luigi1 »

presne mam ten isty problem kupil osm si teraz RCD 200mp3 a poterebujem dat repro do zydnych dvery.... ake repro by ste dali do zadnych dvery ?? a ako sa da stlpik rozobrat aby som vedel kable natiahnut ?? diky za info ;)

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Demontáž tapece zadních dveří>9N

Příspěvek od vitusmotuz »

ja by som Vam este odporucil pred demontazov kupit si tie cvoky co drzia tapacir mali by sa menit pri kazdej demontazi tapacira, pretoze bud sa pri demontazi zlomy alebo potom uz nedrzi tak ako ma a pri hrani reproduktora moze tapacir rezonovat. takze asi tolko.Inak ziadna demontaz na Vw polo nieje tazka staci sa kukat a byt opatrny netreba na nic navod staci byt trocha technicky zalozeni a mat cosi aj v hlave pokial to nesplnas nehrab sa do takych veci :wink:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

MartinGI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.06.2016 12:11

Re: Demontáž tapece zadních dveří>9N

Příspěvek od MartinGI »

dobry den mam polo 1.4 tdi 3 dv. chtel bych namontovat repraky do zadnih vyplne boku auta no nevim jak mam sundat vypln boku. dal bych chtel vymenit repro v prednich dverích no chci se vas zeptat zda nevite jak hluboke repro a jaky prumer se mi vejde do prednich dveri pripadne do boku v zadu dekuji za vsechny informace

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“