Návod k obsluze VW Polo IV typ 9N3 ke stažení,poradíte?

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
fANNY84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2009 21:43

Návod k obsluze VW Polo IV typ 9N3 ke stažení,poradíte?

Příspěvek od fANNY84 »

Zdarec,nevíte,kde bych mohl stáhnout "návod k obsluze" v češtině pro VW Polo 1.4 (benzín) 9N3 pro modelový rok 2006?Za případné rady a pomoci :D předem děkuji!Ať to jezdí !!!VW forever!!!

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Návod k obsluze VW Polo IV typ 9N3 ke stažení,poradíte?

Příspěvek od bbanikovec »

fANNY84 píše:Zdarec,nevíte,kde bych mohl stáhnout "návod k obsluze" v češtině pro VW Polo 1.4 (benzín) 9N3 pro modelový rok 2006?Za případné rady a pomoci :D předem děkuji!Ať to jezdí !!!VW forever!!!
Mam taky ten sami model ale rok 2008 a navod jsem vubec necetl.Kdyby jsi neco potreboval tak napis

brablik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.08.2010 11:49

Re: Návod k obsluze VW Polo IV typ 9N3 ke stažení,poradíte?

Příspěvek od brablik »

bbanikovec píše:
fANNY84 píše:Zdarec,nevíte,kde bych mohl stáhnout "návod k obsluze" v češtině pro VW Polo 1.4 (benzín) 9N3 pro modelový rok 2006?Za případné rady a pomoci :D předem děkuji!Ať to jezdí !!!VW forever!!!
Mam taky ten sami model ale rok 2008 a navod jsem vubec necetl.Kdyby jsi neco potreboval tak napis
Potřeboval bych poradit jak mám nastavit čas na hodinách co jsou na otáčkoměru. Díky

Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

Re: Návod k obsluze VW Polo IV typ 9N3 ke stažení,poradíte?

Příspěvek od zmaldik »

brablik píše:
bbanikovec píše: Mam taky ten sami model ale rok 2008 a navod jsem vubec necetl.Kdyby jsi neco potreboval tak napis
Potřeboval bych poradit jak mám nastavit čas na hodinách co jsou na otáčkoměru. Díky
Hodiny se dají nastavit jediným čudlíkem co tam je..teda aspon já ho mám a to..když se nulujou kilometry, když se to zmačkne jednou tak se vynulujou km, když se to déle podrží začnou blikat hodiny pro úpravu a nastavení hodin už jde samo...vyzkoušej :wink:
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“