problém s nastartováním - chcípne,chvíli jede zase chcípne..

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

problém s nastartováním - chcípne,chvíli jede zase chcípne..

Příspěvek od zmaldik »

Zdravím všechny poláčata :lol: jsem tu nová, tak bych potřebovala prosím pomoct.. :kap: radši jsem se ještě dívala, jestli to tady někdě není takový problém, abych nepřidělávala práci administrátorům, ale nenašla jsem...
Koupila jsem si VW POLO 1,4 9N, rok 2005, facelift 2006, automat , benzin, 20tis km, ověřené .....zajímalo by mě čím to může být nebo kde může být problém. :thk: ..když ráno jdu nastartovat tak to poprvé nechytne, podruhé chytne a hned chcípne, po třetí chytne jede a zachvili takový zvuk jak to klesa v otáčkách a chcípne, a potom už to jede tak jak má a ani chybička..je jasné, že někdy to dělá benzinák když je studenej motor, ale je možné, že by tam byl nějaký jiný problém? Nemá někdo zkušenost? zárověn i s automatem? Moc Vám děkuji za jakékoliv info! :wink: :hug:
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: problém s nastartováním - chcípne,chvíli jede zase chcípne..

Příspěvek od campagnolo »

Rozebrat a vyčistit škrtící klapku.

Uživatelský avatar
Dzony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.07.2010 09:03

Re: problém s nastartováním - chcípne,chvíli jede zase chcípne..

Příspěvek od Dzony »

Podobný problém měl brácha na felicií, pomohla výměna teplotního čidla

Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

Re: problém s nastartováním - chcípne,chvíli jede zase chcípne..

Příspěvek od zmaldik »

tak už mám zatím po problému..problém byl asi ten..že to auto dlouho stálo a nejezdilo..proto to nechtělo startovat :roll: tak jsem protáhla pořádně trubky, trošku to projela a jezdím s tím kde se dá a ted nemám problém..vždy hned na poprvé nastartuju... :999: uvidime jestli bude v zimě problém a pokud jo, koupí se new baterie :lol:
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“