odtokové kanálky - VW polo - u kufru

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

odtokové kanálky - VW polo - u kufru

Příspěvek od zmaldik »

Zdravím, potřebovala bych prosím pomoct.. :oops: .potřebuji si vyčistit odtokové kanálky u autíčka, páč mi tam zatéká i když jsem zatěsnila kolem světel...dívala jsem se na fóru, nenašla jsem, ale nikde popis jak se tam dostat nebo nějaké obrázky kde hledat ty odtokové kanálky..hlavně kolem zadního kufru, zadní strany..a když už tady někdo něco takové psal tak ty obrázky jsou neaktuální tedy, že nejdou stáhnout ani otevřít..moc díky za návod, popis, cokoliv!
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: odtokové kanálky - VW polo - u kufru

Příspěvek od Martin. D »

Taky jsem přetěsnil světla....na pravý straně už je sucho a na levý bylo po dešti mokro. Zjistil jsem že mě tam zatékalo větracými otvory který jsou pod nárazníkem ale zevnitř jsou taky vidět. Tak jsem je objel silikonem. Ještě mě tam zatíkalo jakoby zkrz svár karoserie....z venku je to zadělané silikonem a je to v místě za zadním levým světlem. Měl jsem to tam nabourané.....to jsem zjistil až když jsem odělal zadní nárazník. Třeba ti to pomůže....ale mám Polo 6N2 :wink:

peterustinov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 10.12.2010 17:24

Re: odtokové kanálky - VW polo - u kufru

Příspěvek od peterustinov »

Mam stejny problem, ted po desti mam v kufru povoden
kdyby nekdo vedel, kde to muze pravdepodobne teci....
dekuji

EDIT: zadni leve svetlo, kolem gumy
vysesila oboustranna tesnici/lepici paska, podobna jako se dava treba do plastovych oken
oprava cca na 5 minut
ale to zadni svetlo chce na sundavani profika, jinak je nebezpeci, ze se nejaky cudlik ulomi

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“