palubova doska 9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
kaktuslq
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.09.2010 13:26

palubova doska 9N

Příspěvek od kaktuslq »

Zdravim...mam problem s vymontovanim palubnej dosky z mojho pola rv.2002..

odmontoval som stredovy panel a neviem co teraz...poradte mi prosim

potrebujem sa totiz dostat k servomotorceku zmiesavania chladneho a tepleho vzduchu, ktory je v strede niekde pod pristrojovkou...vdaka moc

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: palubova doska 9N

Příspěvek od vitusmotuz »

no s tym servo motorcekom mam problem aj ja mal by to byt Servo motor V70.Je tam dost zly pristup ja som palubovku sice rozoberal ale koli niecomu inemu.mal som to dole ale poviem ti, ze nebol tam neaky extra pristup :( ,ale k veci najprv daj z boku dole tie kryty (ako mas aj na poistkach tak aj na pravej strane) potom su sroby od spodu potom pri stredovom paneli.Dalej vyber kaslik, budiky pod nimi mas tiez sroby no a potom daj dole polovicu pristrojovky ta je len nacvaknuta.A mal by si si dat dole aj volant pretoze to cez neho nedas len tak lahko von (pristrojovku) je s tym ozaj dost roboty preto zatial kaslem na celu klimu zatial to fuka a to je hlavne :lol:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: palubova doska 9N

Příspěvek od buraccio »

jj . . ten servomotorek mám taky vadný . . . ale klima fouká a chladí parádně . . takže ten motorek asi nebude potřeba :lol: :lol: . . a za 2.500,- CZK si můžu koupit něco jinýho . . .
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: palubova doska 9N

Příspěvek od vitusmotuz »

presne tak nieje to az take dolezite.ked si aj nastavim hociktoru z poloh tak to pekne fuka.To ze je v pamati zavad ulozena chyba neriesim aj ked niekedy sa stalo ze mi nechladilo ked tam bola ta porucha ulozena.Hned som ju zmazal a zacalo chladit :)
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“