Polo 9N Zasekle sklo u spolujezdce - demontaz nosniku

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
kubiix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.12.2009 09:09

Polo 9N Zasekle sklo u spolujezdce - demontaz nosniku

Příspěvek od kubiix »

Vcera se mi zaseklo sklo u spolujezdce. Okno je v elektrice a zamek dveri je na central, bez odemykani klicem.

Odmontoval jsem vypln dveri a chtel jsem sundat cely nosnik agregatu. Odpojil jsem elekrickou vetev, ktera vede o ovladani okna a dale do motoru + reprak. Pak jsem odsrouboval drzaky skla a ted mi zbyva pouze elektricka vetev co jde k zamku. Kabely vedou po predni strane a skoro na konci prochazeji na zadni stranu, kde jsou pripojeny k celemu zamku. Vypada to jako konektor - cerna zasuvka s pojistkou na kabelu a modra zastrcka na zamku. Je k nemu dost spatny pristup a me se nepodarilo prijit na to jak to odpojit. Nezda se mi pravdepodobne, ze by bylo potrba odmontovat cely zamek.

Nemate s tim nekdo zkusenost?

kubiix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.12.2009 09:09

Re: Polo 9N Zasekle sklo u spolujezdce - demontaz nosniku

Příspěvek od kubiix »

Tak konektor se mi nakonec podarilo odpojit, mel pojistku zezadu.

Ted zpatky k oknu, po odmontovani panelu, jsem zjistil, ze lanko na posun okna spadlo z kladek a vymlelo plastovy snek u motoru, na ktery se lanko zrejme naviji a jeste jsou praskle cervene koncovky na lankach pod pruzinami.

Nemate nekdo schema nebo obrazek, jak to ma byt zapojene + nevite jestli se neco z toho da sehnat samostatne nebo je to jen jako celek. Pokud je to jen jako celek, asi bych se poohlednul na nejakem vrakovisti. Tak me jeste napada, jestli nejsou ty dily co potrebuji stejne i na Fabii, pak by se to snaz shanelo

jde mi toho sneka, obe lanka + ty dva "vodice" lanek, co maji v prostredku cernou gumu a na konci pruzinu a cervenou koncovku

diky

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Polo 9N Zasekle sklo u spolujezdce - demontaz nosniku

Příspěvek od Martin. D »

Možná ti to pomůže :wink:
Přílohy
Etka.doc
(300.5 KiB) Staženo 78 x

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Polo 9N Zasekle sklo u spolujezdce - demontaz nosniku

Příspěvek od vitusmotuz »

no to mu teda nepomoze :) pretoze Vw predava iba cely mechanizmus toho okna :wink:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“