Kontrolka brzd na Polu 9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

samvb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.07.2010 20:28

Re: Kontrolka brzd na Polu 9N

Příspěvek od samvb »

Kotouče mám rovné a asi jsem zapomněl napsat, že mi nepískají brzdy, ale kontrolka a svítí mi obložení.

Uživatelský avatar
frflos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 29.04.2009 14:53
Bydliště: SK - okolie PE

Re: Kontrolka brzd na Polu 9N

Příspěvek od frflos »

...nemas niekde seknuty kabel a opiera o kostru?

samvb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.07.2010 20:28

Re: Kontrolka brzd na Polu 9N

Příspěvek od samvb »

No tak s tím seknutým drátem nevím, prošel jsem ho kam jsem se dostal a nikde nic, už jsem z toho v pasti a to pískání mě opravdu s.....Nemůže to být něčím jiným? Nesetkal se s tímto problémem někdo? POMOOOOC

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Kontrolka brzd na Polu 9N

Příspěvek od vitusmotuz »

Tak pri kazdej vymene platniciek by sa mal vymenit aj kotuc pokial je neako viditelne opotrebovany pripadne ma hrany.Samozrejme da sa to aj inak ale ideal je vymena.Co sa tyka kontrolky tak na tychto oblozeniach je to dost blbe co som si vsimol indikator opotrebenia je dost malo zapusteny v brzdiacej ploche dosticky a preto ked sa pozriete na platnicku poviete si ze este nieje opotrebovana ale to je presne ten problem sice nieje opotrebovana ale uz je v stadiu kedy sa opotrebovanie dostalo az k snimacu na trecej ploche platnicky.To znamena ze by ju uz bolo treba vymenit aj ked este neni na total pokraji vymeny.Potom uz len vymena a ked to zhasne je vsetko OK pokial nie bude problem v kabelazi.najlepsie diagnostika :wink:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“