Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůžete?

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůžete?

Příspěvek od zmaldik »

Zdravím Vás poláčata, potřebuji prosím pomoc, mám u pola všechny okna na el. ovládání, vše fungovalo tak jak má, asi po pár dnech v mrazech sem přisla do auta a chtěla nastartovat, bohužel nic baterie vybitá, tak jsme to zkoušeli nahodit taky nešlo, ..tady se dostávám k problému, předtím než jsme baterii vytáhli tak jsem ještě stáhla pravé okno u spolujezdce bez problému abych viděla ven při dorozumívání (mam tmavé okna), potom ho normálně zavřela, baterii vythála a odnesla domů na nabití. Bateri po nabytí jsme opět dali do auta, bez problému nastartovalo, jenže když jsme zkoušeli jen tak stáhnout všechny okna, aby jsme zjistili jestli vše funguje, tak jsme zjistili, že to které jsem stahovala když byla baterie vybitá pravé přední u spolujezdce, tak nereaguje, tak ted nevím jestli to může mít nějaký vliv? že by se něco vyresetovalo? myslela jsem, že byl mohl být špatný strojek? ale když mačkám tlačitko ani ťuk, žádná vůle, žádný zvuk nic, čím to může být? špatný kontakt? že by něco vypadlo? prosím poradíte? nemáte s tím zkušenost? díky moc. prostě divné že jen jedno okno a zrovna to jedno. (ps: nikdy nebyl žádný problém)
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od Toxyz »

zkusi bych VAG, co to napíše ....když špatně fungovaly okna u fabie stačilo vyndal ovládání u řidiče, vypojit konektor a zpět zapojit...tím se systém uvedl do pořádku
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Havli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 28.02.2010 16:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od Havli »

jojo mělo by to pomoc,v podstatě vyresetovat :wink:

fANNY84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2009 21:43

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od fANNY84 »

Taky mám ten samý problém. Prosil bych ještě o radu, jak to ovládání oken u řidiče vyndám? Jak tam budu "neodborně" špiglovat šroubovákem, tak ať to tam ještě víc nedodělám :-). Děkuji.

Dušan Touran
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.02.2011 18:50

el.stahování okna

Příspěvek od Dušan Touran »

Mám podobný problém s oknem u spolujezdce, od jisté doby okno nefunguje. Ale, když odpojím konektor od napájení nebo odpojím baterii tak stahování začne chodit ,ale dá se ovládat jenom od spolujezdce a přibližně tak 5min.Poté je to zase mrtvý.
Veškerý kabely jsem prošel a vše je v pořádku jediný co jsem našel tak zaoxidovaný konektor u ridiče a to v pantu dveří.Byla poškozená krycí manžeta a dostala jse tam asi vlhkost.Vše jsem vyčistil a prostříkal kontaktolem ,ale stejně to nejde.Jenom jak jsem to posal zezačátku.
Proradí někdo co se stím dá dělat???

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od Toxyz »

a na VAGu si to měl?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Dušan Touran
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.02.2011 18:50

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od Dušan Touran »

Na VAGu jsem to měl a žadnou chybu to nepíše.Už jsem zkusil všechno a pořad to stejné do kola.

Uživatelský avatar
zmaldik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2010 15:53
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od zmaldik »

taky jsem to měla na VAGu a nic mi to nehodilo..tak jsem to dala do RT TORAXU a zjistili mi tam, že jsem měla uhnilý sloupek, tam kde vedou dráty, takže vyčistili, vyměnili a okna jedou jak nové :-) prý je to na 90 % vždycky tohle, páč ty dráty se poškodí časem v tom sloupku když se zavírají a otvírají dveře, třískají a steče tam voda apod...tak zkus ještě tohle :good:
zmaldik :hug: "I love VW" :hug:

toshibman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.12.2011 22:37

Re: Problém s el. stahováním předního okna. Nefunguje? Pomůž

Příspěvek od toshibman »

pro informaci, jak vyndat ovladani,u ridice, je , ze v predni casti (pred tlacitky) tatáhnete nahoru ( staci rukou ) trochu by mělo povyskošit, pokud jste sikovní, poradíte si bez sroubováku, ale jde to i s nim, jde o to, žže zasahuje do půlky držátka a tam to drží nejvíc, takže tam se nebojte použít šroubovák, je to pevný plast

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“