Zadni ostrikovac

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
miras POLO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 26.08.2010 16:25
Bydliště: Mělník

Zadni ostrikovac

Příspěvek od miras POLO »

Dobry den mam problem ze zadnim ostrikovacem motorek bjezi ale neostrikuje a nedmerne se straci voda v ostrikovaci nadobce.Dekuji miras

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Zadni ostrikovac

Příspěvek od Martin. D »

Rozdělej kufrový dveře a koukni do nich....dost často to teče tam :wink:

miras POLO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 26.08.2010 16:25
Bydliště: Mělník

Re: Zadni ostrikovac

Příspěvek od miras POLO »

Diky hned se tam podivam.

pes.vboude
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2011 23:14

Re: Zadni ostrikovac

Příspěvek od pes.vboude »

Zdravím, postihl mě stejný problém, kapalinu mám po celé levé části kufru vyteklou, dostala se i na zadní sedadlo - všiml jsem si, pod jeho levou částí (dívám-li se od kufru) je černá hadička. Je to ta vedoucí k ostřikovačům? Radili jste rozdělat dveře - můžete mi prosím poradit, jak na to?
Děkuji.

toshibman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.12.2011 22:37

Re: Zadni ostrikovac

Příspěvek od toshibman »

dobry den, take me potkal stejny problem, v motoru kdyz se podivate od nalevky doleva a smerem k celnimu sklu, bude v hloubce cca 5cm cerna hadicka, ta se rada rozpojuje, staci ji jen spojit a pokud ani to nepomuze, v kufru na leve strane ( z pohledu do kufru) se musi rozdelat bocnice, vyndat kryt zamku z kufru ( dlouhý díl ( nacvakaný) poté uvidite 3 hvezdickove srouby (pri pohledu zespodu) sundate sedy kryt a tam budou kabely a hadicka, ktera muze byt jen lehce rozevrena, stejny system jako v motoru. jinak, uz vam to asi bude k nicemu, po 2 letech :D , pokud budete chtit, poslu vam na email navod na montaz ( plati po 20let) (nejde mi fotky nahrat :D ) toshibman@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“