VW Polo 1,4, r.v.2008 - problem so startovanim ked je horuco

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Peto24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.03.2010 10:42

VW Polo 1,4, r.v.2008 - problem so startovanim ked je horuco

Příspěvek od Peto24 »

Mam posledny mesiac problem s tym, ze ak idem autom niekam okolo 12stej a je vonku horuco, motor mi nenastartuje na 1x, niekedy az na treti krat. Pri startovani najprv vzdy otocim klucikom a cakam pokym zhnasnu kontrolky az potom startujem, no motor na prvy krat nastartuje asi na 2sekundy a hned zo 700-800otacok sa vypne. Pomoze az druhe alebo tretie nastartovanie. Co s tym moze byt? Najazdenych mam 39 000km, auto malo zatial jednu servisnu prehliadku pri 22 000km kde bol meneny olej atd. Teraz ma onedlho caka servis vymeny oleja a aj brzdovej kvapaliny (tu som mal menit 03/2011) ale cakam pokym mi vypise vymenu oleja palubny PC co bude kazdu chvilu.

Su to sviecky? Baterka to nebude kedze starter toci stale, len motor naskoci a vypne sa...
Nerobi mi to vsak stale, niekedy nastartujem aj ked je horuco, ale niekedy nie. Tak z 10startovani to 3x nenaskoci na prvy krat. Nikdy predtym mi to nerobilo.
Jeden rozdiel je v tom, ze som vzdy tankoval V-Power a poslednu dobu som presiel na Natural 95 ale len zo Shellky, OMW a Slovnafty.. Moze benzin sposobovat to nenaskocenie na 1x? Asi nie ci?
VW Polo 1,4 16V, 59kW, 80k

luigi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 12.09.2010 01:15
Bydliště: Stupava

Re: VW Polo 1,4, r.v.2008 - problem so startovanim ked je ho

Příspěvek od luigi1 »

sviečkami to tiez nebude .. mas malo najazdene .. treba pichnut na diagnostiku a mas to ;) hned budes vediet kde je chyba ..

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“