Centrál 9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
buresmar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Centrál 9N

Příspěvek od buresmar »

Mám takový drobný problém, otec si koupil 9Nko které má origo centrál a chtěl by dodělat dálku. Koupil jsem dálkové ovládání, ale přesto že mám nějaké schéma elektriky centrálu tak se mi to nepovedlo rozchodit. Byl by mi ochoten někdo poradit přípojné body pro odemykání a zamykání na komfortní jednotce? Díky všem.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Centrál 9N

Příspěvek od Martin. D »

Tyhle přípojný body(zamykání, odemykání) je lepší připojovat přímo u zámku řidiče. Navíc si je jednoduše můžeš vyzkoušet zkoušečkou....
Edit: kouknu na to ještě doma :wink:

Uživatelský avatar
buresmar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Centrál 9N

Příspěvek od buresmar »

No, to jsem právě zkoušel a povedlo se mi podle schematu pouze zamknout ale odemknout už nee. Našel jsem nějaký přípojný body na GIV a dávají se tam nějaký diody, ale nevím kam a jaký to má vliv.
Ze zámku řidiče to jde rovnou do komfortky (podle schématu), tak bude asi lepší to napojit tam než to tahat přez průchodku do dveří. No nevím, pokud by jsi něco našel, budu moc rád, už jsem s tím zabil dost času a na to odemykání prostě nemůžu přijít.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Centrál 9N

Příspěvek od Martin. D »

Tak ti moc nepomůžu, myslel jsem že mám doma elektrickou instalaci na 9N ale bohužel ne.
Koukni zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=254&t=97382" onclick="window.open(this.href);return false;, třeba ti to pomůže.

Uživatelský avatar
buresmar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Centrál 9N

Příspěvek od buresmar »

Dík za snahu, zkusím pohledat 8O

Uživatelský avatar
Alesja
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: Centrál 9N

Příspěvek od Alesja »

Vymen si stavajici komfortku za 433E a nakoduj novy vystrelovaci klic. Pokud chces, mam vse skladem a za 20 minut ti to dodelam.

Uživatelský avatar
buresmar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Centrál 9N

Příspěvek od buresmar »

Už jsem našel podle schematu dráty, na které se musím připojit a zjistil jsem že se odemyká přes odpor (proto mi to nešlo při prvním zkoušení). Výměnou řj. by to bylo samože lepší a vše jednodušší, ale tatík to má jako druhé auto a nechce do toho moc investovat, navíc už mám koupenou dálku takže vše vím, jen namontovat. Jinak díky za snahu. :drinks:

big sumec brother
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.12.2011 00:33
Bydliště: Hradec Králové

Re: Centrál 9N

Příspěvek od big sumec brother »

Ahoj. taky mam na 9n origo DO a dokoupil sem neorigo dalku a presne nevim kam jakej kabel zapojit. poslal by si mi prosim to schema?

Uživatelský avatar
buresmar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Centrál 9N

Příspěvek od buresmar »

Omlouvám se za zpoždění, ale trochu jsem na to zapomněl...Podařilo se mi sehnat tyto přípojné body, ale k samotnému zapojení ještě nedošlo..., budu rád když to někdo vyzkouší a dá vědět poznatky z montáže.
Přílohy
Popis přípojných míst.pdf
(75.44 KiB) Staženo 208 x

Uživatelský avatar
mastry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál 9N

Příspěvek od mastry »

dělal jsem to na fabii,což je podobné a kdyby někdo chtěl připojit i blinkry, tak k nim musí přidat polovodičove diody

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Centrál 9N

Příspěvek od srotty »

mastry píše:dělal jsem to na fabii,což je podobné a kdyby někdo chtěl připojit i blinkry, tak k nim musí přidat polovodičove diody
Nevíš přesně typ těch diod?

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“