Drží se voda ve dveřích

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Tomas91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.09.2010 20:53

Drží se voda ve dveřích

Příspěvek od Tomas91 »

zdravím, mám takový technický dotázek nebo spíše problém. Tákže Polo zadní dveře po dešti nebo po projetí myčkou, otevřou se LZ dveře a vyteče z nich voda! co s tím dělají to pouze LZ dveře, než začnete přemýšlet nad odvodňovacímy kanálky prosím pozorně dočtěte!!! demontáž tapecirungu demontáž kovového krycího plechu - ve dveřích kanálky čisté krásně průchodné žádný písek bahno ani vosk prostě nic po polití hadicí voda normálně běžným způsobem vyteče ven kanálky, po nalití cca 10L vody přímo do dveří voda vytekla cca během 10 sekund nikde žádná známka že by se voda usazovala nebo někde zůstávala ani na výztuze. normální člověk řekne že je to blbost pokukud jsou kanálky čisté nemůže zůstávat voda bohužél po složené a nalezení ničeho problém přetrvává naprší je po dešti otevřu dveře řidiče nic jen pár kapek otevřu spolujezdcovu stranu to samé otevřu dveře za řidičem voda teče proudem. ? těsnění rámu dveří?? ne těsnění doléhá na dveře asi 1cm od odvodňovacíh kanálků. a co teď??


má někdo nápad radu či jen cokoliv co by napomohlo?? opaskuji nejsou ucpané kanálky a tesnění to neucpe

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Drží se voda ve dveřích

Příspěvek od BigBang »

mohl by to být stejnej problém jako trápí fabky - voda prostě steče po duhý straně - po tom plechu, co se sundavá a vytejká pak dole v tom spoji... ŠKODA na to vydala nějakou „příručku“ v SK pod názvem Technická produktová informácia a spočívalo to v tom prostě od prostředka toho plechu omazat ten spoj plechu a dveří silikonem ;) mě to trápí taky a ještě jsem se za 1 a půl roku k tomu nedostal :mrgreen:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“