palubní počítač

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

palubní počítač

Příspěvek od dawenow »

zdar pánové!! obracím se na Vás s prosbou o radu, mám Vw polo r.v.2003 a nemám palubní počítač.Bylo mi řečeno že když si seženu budíky s palubním počítačem a dokoupím páčku na ovládaní palubního počítače tak to bude fungovat, že prý to řídí řídící jednotka.Nevíte o tom něco víc? díky za každou radu !! zdar

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

dej si to raději do sekce servis a pomoc,tam to uvidí víc lidí než zde. Navíc to bude asi podobné i s GIV tak to nemusí být jen v této sekci(polo). Snad ti tam někdo poradí...
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamikazecz »

jo jo mas pravdu teky jsem to dodelaval zrovna dneska jsem to udelal...vymenil jsem budiky dal jsem novou packu ovladani prepinoval jsem to a pouzil jsem jinou ridici jednotku...a bylo to...pomohl mi s tim MKTech...

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

kamikazecz píše:jo jo mas pravdu teky jsem to dodelaval zrovna dneska jsem to udelal...vymenil jsem budiky dal jsem novou packu ovladani prepinoval jsem to a pouzil jsem jinou ridici jednotku...a bylo to...pomohl mi s tim MKTech...
je nutné dávat novou řídící jednotku , mám polo r.v.2003 modelová ředa 2004 , tak to by měla ta řídící jednotka být dostačující a provedlo by se jenom nastavení ?????

Uživatelský avatar
Alesja
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Alesja »

Ty budiky s PC mam uplne nove! Jestli chces, mohu ti je prodat . Jinak ta montaz je uplne jedoducha! Klido ti to zapojim! Ales 608810000

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od -DaNNy- »

Alesja píše:Ty budiky s PC mam uplne nove! Jestli chces, mohu ti je prodat . Jinak ta montaz je uplne jedoducha! Klido ti to zapojim! Ales 608810000
ahoj, psal jsem ti mail..mel bych zajem, prosim, ozvi se mi na mail a domluvime se.diky

martilulin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.10.2007 11:31

Re: palubní počítač

Příspěvek od martilulin »

Mas jeste ty budiky?

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

Pratele, kamaradi......
Jsem nyni stastnym majitelem budiku POLO GTI (sdruzeneho pristroje) ve svem voze POLO 1.2 44kW. Timto dekuji panu Najmis´ovi za perfektni sluzbu. :lol: :lol: :lol: Doporucuji najmise a tim padem i budiky s MaxiDot (fur die Deutschen mit FIS)
Přílohy
KI.jpg
Obraz003.jpg

Uživatelský avatar
Eja007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palubní počítač

Příspěvek od Eja007 »

chci se zeptat když jsi dával budíky s maxidotem co všechno jsi musel upravit?Měl jsi už palubní PC předtím?Já mám 2003 motor 1.4TDI a mám možnost budíku s maxidotem za 3000.Chtěl bych to udělat ale nevím jak moc to je obtížné.Dík za rady

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

Eja007 píše:chci se zeptat když jsi dával budíky s maxidotem co všechno jsi musel upravit?Měl jsi už palubní PC předtím?Já mám 2003 motor 1.4TDI a mám možnost budíku s maxidotem za 3000.Chtěl bych to udělat ale nevím jak moc to je obtížné.Dík za rady
Zdar - joo, ja mel uz PC. Jen jsem vymenil Budiky, nechal naprogramovat a fertig....

Vzhledem k tomu, nez jsem se k tomu odhodla, tak jsem toto(i podobna) temata vzorne studoval, hlavne na nemeckych forech. Dodelavka PC neni velky problem. Musis si poridit budiky at uz s Maxikem nebo malym PC v otackomeru - to je alfaomega. Dale potrebujes novou pravou packu u volantu, snimac venkovni teploty pokud jiz nemas klimatizaci(v tom pripade cidlo mas), par kabilku a po zbudovani nechat naprogramovat...Pokud umis Deutschlandsky, tak zde je navod: http://www.polo9n.info/page.php?p=anlei ... nachrüsten

Uživatelský avatar
Eja007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palubní počítač

Příspěvek od Eja007 »

Klimu mám a budíky můžu mít taky od jednoho borce.Má 2 na diesel a 2 na benzín kdyby někdo chtěl.Jen sehnat páčku která je ale společna i s levou.Je to jeden celek.Dík moc za rady

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

Vubec se toho neboj, sel bych do toho. Muzu vrele doporucit budiky s Maxidot. Ty obyc jsou z hlediska informaci dostatecne, ale nejsou tak pekne a pohodlne. Ono prepinat porad mezi teplotou, hodinama, dojezdem atd. te po case prestane bavit. I kdyz to varovani pred naledim funguje perfektne, bez ohledu co tam je navoleno. Ale Maxidot je Maxidot.
Tak me napada, kdyz uz budes menit ty packy, mozna bych zvolil variantu s Tempomatem - zkus se zeptat Honza72 na skoda foru. Ten ti to sezene a namontuje i s tema budikama...
Je z Neratovic.
http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=25404

Uživatelský avatar
Eja007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palubní počítač

Příspěvek od Eja007 »

Tak Honzovi jsem psal a řekl mi,že polo ještě nedělal tak neví jak mi poradit.I tak dík moc.Kde se pak napojí dráty z ovládací páčky?Myslím že bych do zvládl sám a pak jen nechal přizpůsobyt budíky.Co všechno jde dělat na maxidotu?Ma to i nějaké menu ne

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

Eja007 píše:Tak Honzovi jsem psal a řekl mi,že polo ještě nedělal tak neví jak mi poradit.I tak dík moc.Kde se pak napojí dráty z ovládací páčky?Myslím že bych do zvládl sám a pak jen nechal přizpůsobyt budíky.Co všechno jde dělat na maxidotu?Ma to i nějaké menu ne
No a pritom je to stejna packa jako na Fabii II a to on dela. Asi se boji. No nic. V podstate to ale neni tak narocny pokud mas klimu."Es müssen drei Kabel vom grauen, großen Stecker in Nähe des Lenkstockschalters (auf dem oberen Foto kann man erkennen wo der Stecker am Lenkstockschalter gesessen hat und auf dem unteren in welcher Richtung er sitzt (gelber Pfeil)) zum grünen Stecker mit dem lila-Hebel des Tachos gezogen werden. Die einzelnen Pins der Stecker sind numeriert oder zumindest steht am Ende und Anfang der Reihe eine Nummer und ihr müßt dann durchzählen. Folgende Kabel müssen gezogen werden: Pisou zde ze se musi natahnout 3 draty od packy do pristrojovky: z sedeho konektoru u packy do zeleneho na pristrojovce - pro tvou info jsou tam(na pristrojovce) poze dva konektory - vlevo cerny a vpravo vtesi zeleny.
Zapojeni:
vom grauen Stecker von Nummer 18 zum grünen Stecker zu Nummer 27
vom grauen Stecker von Nummer 23 zum grünen Stecker zu Nummer 12
vom grauen Stecker von Nummer 24 zum grünen Stecker zu Nummer 11

Kazdopadne todle neni zadna veda. Nic vic tahat nemusis - cidlo teploty uz mas a je natazene.
Pokusim se nekde sehnat podrobnejsi schema a poslu.

Uživatelský avatar
Eja007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palubní počítač

Příspěvek od Eja007 »

Dík moc za ochotu.Myslíš že ta páčka je vážně stejná jak s páčkou od fabie II?Protože nedaleko od nás je vrakoviště škodovek a mají dobré ceny.Mění se asi takový ten celek i s páčkama od blinkru když jsem to měl jednou rozebrané.Nebo to jde pak rozebrat i zvlášť?

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“