palubní počítač

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: palubní počítač

Příspěvek od zil »

Tak ve finále to dopadlo uplne jinak.....jak uz to tak byva..... Puvodne jsem mel gammu a menic na 6 cd....max spokojenost...bylo mi receno ze delta6 ma v sobe uz zabudovany menic na 6 cd ale ouha....nema...tudiz je na prd a mala navigace je uplne k nicemu....sakra.... nevite nekdo jestli jeste nejaky jiny radio hodici se do pola 9N umi maxidot?

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: palubní počítač

Příspěvek od bdsMK5 »

zil píše:Tak ve finále to dopadlo uplne jinak.....jak uz to tak byva..... Puvodne jsem mel gammu a menic na 6 cd....max spokojenost...bylo mi receno ze delta6 ma v sobe uz zabudovany menic na 6 cd ale ouha....nema...tudiz je na prd a mala navigace je uplne k nicemu....sakra.... nevite nekdo jestli jeste nejaky jiny radio hodici se do pola 9N umi maxidot?
Resil jsem stejny problem a uz jsem to vzdal. Pokud vim, tak jedina dalsi alternativa je navi dx, ale tam si nejsem jisty, jestli uz nahodou neni can 2.0 (nutnost prevodniku). Mam RCD200 s MP3 a maxidot je zatim z tretiny prazdny. Poridim casem DDOT, aby se ty horni pixely nenudily. Holt hranata sachta velikosti 2DIN je pro VW uz minulost. Snad jedine zkusit sehnat neco od Blaupunktu ... ale to zas bude tahak pro zlodeje. Slysel jsem totiz, ze nektera jejich radia umi zobrazovat na maxidotu.
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: palubní počítač

Příspěvek od zil »

bdsMK5 píše:
zil píše:Tak ve finále to dopadlo uplne jinak.....jak uz to tak byva..... Puvodne jsem mel gammu a menic na 6 cd....max spokojenost...bylo mi receno ze delta6 ma v sobe uz zabudovany menic na 6 cd ale ouha....nema...tudiz je na prd a mala navigace je uplne k nicemu....sakra.... nevite nekdo jestli jeste nejaky jiny radio hodici se do pola 9N umi maxidot?
Resil jsem stejny problem a uz jsem to vzdal. Pokud vim, tak jedina dalsi alternativa je navi dx, ale tam si nejsem jisty, jestli uz nahodou neni can 2.0 (nutnost prevodniku). Mam RCD200 s MP3 a maxidot je zatim z tretiny prazdny. Poridim casem DDOT, aby se ty horni pixely nenudily. Holt hranata sachta velikosti 2DIN je pro VW uz minulost. Snad jedine zkusit sehnat neco od Blaupunktu ... ale to zas bude tahak pro zlodeje. Slysel jsem totiz, ze nektera jejich radia umi zobrazovat na maxidotu.
No asi se na to vykaslu....necham to tak...palubni pc funguje dobre... radio s cd taky slape...auto slape jak hodinky....a kdyz me to fakt nastve tak koupim uplne novy polo...to je fakt krasavec a uplne neco jinyho....a nebudu resit nejaky picoviny s maxidotem.....:-))))

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

S maxidotem spolupracuje jen.

-mala Navigace MCD (Pozor musi byt Canova)
-Radio Delta 6
-Navigace MFD ale musi byt zapojen i TMC modul

RCD 200 i RCD 200 MP3 s maxikem nechodí

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Dodělani PC

Příspěvek od bbanikovec »

Chtěl bych si dodelat palubni pocitac na vw polo 9n3 08 co tomu vsechno potrebuji predem dekuji

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodělani PC

Příspěvek od lecram »

bbanikovec píše:Chtěl bych si dodelat palubni pocitac na vw polo 9n3 08 co tomu vsechno potrebuji predem dekuji
budíky z PC na 100 % a čo máš za auto benzín - diesel ? Do dieslu dieselové do benzínu benzínové od toho sa odvíja všetko

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Dodělani PC

Příspěvek od bbanikovec »

lecram píše:
bbanikovec píše:Chtěl bych si dodelat palubni pocitac na vw polo 9n3 08 co tomu vsechno potrebuji predem dekuji
budíky z PC na 100 % a čo máš za auto benzín - diesel ? Do dieslu dieselové do benzínu benzínové od toho sa odvíja všetko

Mam benzin 1,4 s klimou.To fakt staci jen dat budiky s pc+packy s pc a bude to vsechno fachat bez problemu.Chci si tam davat budiky z polo gti s maxidotem.Tydhle packy ktere jsou nafocene tam jsou na fabia2 a roomster bude to pasovat.Podle me to je stejne ale nevim jestli jsou stejne i konektory.
packy.jpg

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani PC

Příspěvek od bdsMK5 »

Ano pasuje to. Jen design tech pacek je malinko jiny nez Polo orig., ale na to sere pes. V zavislosti na roku vyroby jeste mozna bude potreba tahat kabelaz do ECU. Packy, budiky, pripadne kabelaz a sikovneho cloveka s VAGem, to je vse. :)

Hodne zdaru preju!
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: palubní počítač

Příspěvek od zil »

tak jsem to uspěšně dotáhl do konce.....radio mi jede na maxidotu.....Namontoval jsem Deltu6 k ní připojil virtuální cd měnič ,na flashku si natáhl skoro 600 mptrojek v dobrý kvalitě, virtual changer jsem schoval v katlíku a už to frčííííííííííí.......tady jsou fotečky.....no není to bomba?
Přílohy
Snímek 012.jpg
Snímek 014.jpg
Snímek 015.jpg
Snímek 016.jpg

Uživatelský avatar
bbanikovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 02.08.2008 20:02
Bydliště: OstraVWa

Re: palubní počítač

Příspěvek od bbanikovec »

Tak uz mam taky maxika z gti :D super vec skoda ze nahore mam prazdne misto cetl jsem ze tam mam byt radio ale mam radio jen RCD 200 proto mi to nejede skoda no 8)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: palubní počítač

Příspěvek od campagnolo »

Pěkná práce :wink: . Taky mi vadilo, že se nic v horní třetině neoběvuje, tak jsem pořídil Deltu 6 a hned mi bylo dobře.
Polo jezdí stejně jen po Praze do prace a zpět a to člověk poslouchá jen rádio a zprávy o dopravě, tak mi MP3 ani nechyběly. Navic je v Praze tolik stanic, že se CD prakticky ani nepouští. V šachtě bylo CD s dětskými písničkami pro dceru :lol: :lol: .

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: palubní počítač

Příspěvek od bdsMK5 »

Tak ja pridam moje aktualni reseni. RCD 200 mp3 jsem fakticky 1:1 vymenil za malou navi MCD, ktera umi ukazovat na maxidotu. K tomu jsem za 4,8K poridil tohoto Parrota: http://www.parrot.com/usa/products/blue ... e-car-kits" onclick="window.open(this.href);return false; a k nemu 16GB SD kartu, kterou prave plnim mp3kama. Obrovskou vyhodou je, ze je k tomu bezdratovy ovladac se vsema tlacitkama, ktery se primo idealne hodi k umisteni pred ovladani okynek u ridice. Zapojeni jednoduche, zvladl jsem sam, funguje dokonale a vetsinu me oblibene hudby mam stale pri sobe. Kdyz prestane stacit kapacita karty, lze pripojit jeste USB flashku, ipod nebo cokoliv s 3,5 jackem. Na virtualnim cd menici me desne vadila predstava 6ti slozek a basta, tady mam plnou adresarovou strukturu, vsechny nazvy a naviguju levou rukou odlozenou ve dverich.

Kdyby byl zajem, vyfotim to..
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

zil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.06.2009 17:07
Bydliště: Brno

Re: palubní počítač

Příspěvek od zil »

bdsMK5 píše:Tak ja pridam moje aktualni reseni. RCD 200 mp3 jsem fakticky 1:1 vymenil za malou navi MCD, ktera umi ukazovat na maxidotu. K tomu jsem za 4,8K poridil tohoto Parrota: http://www.parrot.com/usa/products/blue ... e-car-kits" onclick="window.open(this.href);return false; a k nemu 16GB SD kartu, kterou prave plnim mp3kama. Obrovskou vyhodou je, ze je k tomu bezdratovy ovladac se vsema tlacitkama, ktery se primo idealne hodi k umisteni pred ovladani okynek u ridice. Zapojeni jednoduche, zvladl jsem sam, funguje dokonale a vetsinu me oblibene hudby mam stale pri sobe. Kdyz prestane stacit kapacita karty, lze pripojit jeste USB flashku, ipod nebo cokoliv s 3,5 jackem. Na virtualnim cd menici me desne vadila predstava 6ti slozek a basta, tady mam plnou adresarovou strukturu, vsechny nazvy a naviguju levou rukou odlozenou ve dverich.

Kdyby byl zajem, vyfotim to..
Zdarec, jasně vyfot ....jsem zvědavej..........

strojvedoucii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.01.2013 23:55

Re: palubní počítač

Příspěvek od strojvedoucii »

Zdravím prosím o radu kde sehnat budíky maxidot na polo 2003,1.9sdi 47kW,s klimou, páčku už mám.Díky Cáca

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Re: palubní počítač

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

Ahoj, mám dotaz k tématu, ikdyž ne VW ale koncern to je. Mám Ibizu 6L / 2008 / 1.4 benzin a chci tam dodělat pal PC a klidně i tempomat, ale hlavně PC. Zjistil jsem si, že páčky jsou shodné s Fabia II - stejně jako Polo (6Q0953503BN) a teď, co budíky? Budou pasovat z Polo GTI nebo Fabie II? stačil by mi MFA ale kdyby byla ta možnost, šel bych do maxidotu

díky M.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“