Řazení POLO 9n

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
vojtahecko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.02.2014 20:51

Řazení POLO 9n

Příspěvek od vojtahecko »

Zdravím Vás.

Chtěl bych Vás požádat o malou radu. Nedávno jsem koupil VW Polo 9n r.v. 11/2002, 1,4i 55kw. Jedná se mi o to, že už po několikáté se mi stalo, že jsem ráno nastartoval auto a chystal jsem se vyjet ze dvora jenže při sešlápnutí spojky a zařazení zpátečky mi to "brnklo přes zuby." Občas se mi také stane, že jde hůře zařadit jednička. Bohužel nejsem velký odborník a tak bych Vás touto formou chtěl požádat o radu.

Díky moc.. :)

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Řazení POLO 9n

Příspěvek od Martin. D »

Zkontroluj kolik je oleje v převodovce, při řazení zpátečky musí auto stát jinak to půjde vždy přes zuby protože zpátečka nemá synchronizaci. A ostatní rychlosti jdou dobře řadit?

vojtahecko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.02.2014 20:51

Re: Řazení POLO 9n

Příspěvek od vojtahecko »

Jo jo auto vždy stojí, myslel jsem si že nemá synchron. A co se týče ostatních rychlostí tak si myslím že relativně ano ale občas se taky stane, že jdou hůř (ztuha se řadijou). Co se týče kontroly oleje tak leda na zvedáku co? Není jinde jiná kontrolka (měrka)?

Díky :-)

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Řazení POLO 9n

Příspěvek od Martin. D »

Na převodovce je kontrolní a zárověn nalévací otvor(měl by být zepředu), auto stačí přizvednout.

vojtahecko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.02.2014 20:51

Re: Řazení POLO 9n

Příspěvek od vojtahecko »

Tak jsem byl v servise a mechanik říkal že by mělo být vše OK, tak se chystám ještě zkusit druhého mechanika. Na kontrolu oleje v převodovce jsem už taky domluvený u mechanika. Tak doufám že bude vše v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“