VW Polo 2006 - 1,2 kW - teče do zadního světla

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gerbera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.07.2014 13:52

VW Polo 2006 - 1,2 kW - teče do zadního světla

Příspěvek od Gerbera »

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem, který mě ještě trápí k té už zmíněné svítící kontrolce:
Mám toto auto koupeno jako nové a letos jsem si všimla, že do pravého zadního světla někudy zatéká. Tedy zjistila jsem to tak, že zevnitř byla vysrážená vlkost (na vnitřní straně světla), pak jsem si všimla, že dole na dně světla je cca 1 cm vody. Pak jsem musela měnit žárovku pravého zadního blinkru a při výměně jsem zjistila, že objímka je trochu zkorodovaná tou vlhkostí. Akorát mi není jasné, kudy tam teče, levé zadní světlo je v pořádku. Zakoupila jsem nové světlo, repliku nikoliv originální ND, ale nové, z obchodu, a po prvním dešti bylo zaplněno vodou cca 3 cm od spodu. Světlo jsem reklamovala a dala tam zprátky to "originální", do kterého sice taky teče, ale ne tak moc. Poraďte , co s tím, protože se mi nechce věřit, že tam teče světlem.

Stanulik34
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.07.2014 16:52

Re: VW Polo 2006 - 1,2 kW - teče do zadního světla

Příspěvek od Stanulik34 »

Čauko mám tiez polo 9n ale ročník 2008 a mal som rovnaký problém ked som menil v sadu ziarkovku... Tie svetla su blblo konstrukcne riešené je tam zozadu taks gumicka ktora lubi nedoliehat... Osobne si myslím ze na výrobnej linke tam dávajú volajú lubrikant alebo čo ... Ja som to vyriešil silikonom... naniesol som ho medzi gumicku a karosériu a dá sa to pekne rozoberať a netecie :-) inak bol som s tým aj v autorozovanom servise a nevedeli si s tým poradiť...

Stanulik34
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.07.2014 16:52

Re: VW Polo 2006 - 1,2 kW - teče do zadního světla

Příspěvek od Stanulik34 »

Ked zámnou prídešmam to za 3 min hotove :-)

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: VW Polo 2006 - 1,2 kW - teče do zadního světla

Příspěvek od Martin. D »

Jak radí Stanulik34 objet světlo transparentním silikonem....

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“