Nejdou otevřít zadní pravé dveře

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
m4rt4s
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.07.2012 22:40
Bydliště: Netolice

Nejdou otevřít zadní pravé dveře

Příspěvek od m4rt4s »

Zdravím, přijel mi pán na opravu nejdou mu otevřít zadní pravé dveře - polo 2006. Zámek je kouslej při zamčení zvenku (dálkově klíčem). Tzn. že nejdou otevřít ani zevnitř když beru zevnitř ya kliku, tak kolík vyjíždí ale hned se vrátí. Dětská pojistka nejni aktivovaná. Zámek při zamikání a odemikání občas bzučí, ale neodemkne.

Už jsem sundal tapec vyvesil okno a vyndal i kovovej kryt, ale je mi to houby platný ať taham za cokoliv tak zámek furt vzdoruje diagnostika mi ukázala, že jedinej pravej zadní zámek je v poloze SAFE. takže co s tim ?
Kde je pojistka proti odemčení zámku zevnitř? Když se auto zamkne zevnitř tak normálně dvojtým otevřením zevnitř se dveře otevřou (1. odemknou 2. otevřou)

m4rt4s
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.07.2012 22:40
Bydliště: Netolice

Re: Nejdou otevřít zadní pravé dveře

Příspěvek od m4rt4s »

Je už jen jedna možnost jak si myslim ? Rozbít elektroniku zámku odjisti mechaniku a otevřít ? koupit novej zámek ?

m4rt4s
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 07.07.2012 22:40
Bydliště: Netolice

Re: Nejdou otevřít zadní pravé dveře

Příspěvek od m4rt4s »

Vyřešeno !!! Tam kam jsem se dotal jsem povolil torxy na el. části zámku a pak jsem veplkým plochým šroubovákem rozpáčil dvě části od sebe a nakouknul dovnitř, malým šroubovákem jsem odemknul a bylo.

fb_vít ondřej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.09.2021 14:07

Re: Nejdou otevřít zadní levé dveře

Příspěvek od fb_vít ondřej »

Zámek šlape,ale nejdou mi otevřít zvenku ani zevnitř.. Někdo nějaká rada prosím ??

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Nejdou otevřít zadní pravé dveře

Příspěvek od srotty »

Kolíček od pojistky v čalounění dveří se vysouvá ?

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“