Řazení na Polu 9N

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Emánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2008 12:09
Bydliště: Mostecko
Kontaktovat uživatele:

Řazení na Polu 9N

Příspěvek od Emánek »

Zdravím všechny Poloáky :lol: Jsem šťastnou majitelkou Polo 9N r.v 03. 1,9 TDI, autí vlastním 3 měsíce.Minulý týden mě ale vypekla šaltpáka. Z ničeho nic jsem nemohla zařadit zpátečku.Pak se mi povedla zařadit jednička ale ouha byla to trojka a já se na ní neuměla rozjet. Po příšerné cestě do servisu a následné opravě řazení jsem se dozvěděla jen, že to bylo vypadlé a přeházené kvalty.Nic neměnili, kulisa i táhla v pořádku, prý ani se to nestalo nějakým opotřebením.Jenže proč se mi to stalo vlastně nevím a závěrečná poznámka ze servisu: pokud se bude závada opakovat tak doporučujeme výměnu. Strohé...Neumíte mi někdo poradit co a proč se mi to vlastně stalo??Jinak jsem s políčkem spokojená, drobné hlášky jako svítící kontrolka EPS byla vyřešena, uvolněná svorka na altíku..jinak s autí nejsou tedy zatím žádné problémy, jen to řazení mě trošku vykolejilo. Všem přeji mnoho najetých kilometrů s vašimi miláčky a děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Řazení na Polu 9N

Příspěvek od vitusmotuz »

je tažke vysvetlit ti preco sa ti to stalo.Proste tiahlo je spojene v takej somarine a to ked sa vysunie alebo vsunie o nieco viac tak sa rozladi radenie rychlosti.Nejde o nic len o chvilu strepnia aby sa s tým niekto pohral a neustale skusal radenie.ja som to tiez spravil.ale samo sa mi to nikdy nestalo takze nechapem ako sa ti to mohlo stat pretoze to drzi az moc dobre
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
simlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 11.02.2009 16:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Řazení na Polu 9N

Příspěvek od simlik »

když už se tady řeší převodovky 9N tak já mam uplne nove 9N3 a pri prerazeni ze 4 na 5 se ozve podivne cvaknuti z prevodovky nekdy silnejsi, nekdy slabsi nevite co by to mohlo byt nebo zda je to normalni ? Treba to jen moc resim... Mam to v zaruce takze to zatim nechavam co to udela, ale stve me ten zvuk :-D
diky

Uživatelský avatar
vitusmotuz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 26.01.2009 11:06
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Řazení na Polu 9N

Příspěvek od vitusmotuz »

tak to je tazko posudzovat.A robi to vzdy pri radeni 4teho a 5teho stupna? Ak to mas v zaruke nahlas to nech maju evidovane ze si uz taky problem mal,preotze ked ti skonci zaruka uz sa na teba vykaslu a ked budes mat papier ze si to hlasil v zaruke tak to budu musiet riesit :wink:
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Petr743
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.04.2013 17:36

Řazení

Příspěvek od Petr743 »

Ahoj, mám 1.2, 2003. Mám problém s řazením, vyskakuje mi pětka a jde i špatně zařadit. Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být. Moc děkuji

Uživatelský avatar
Havli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 28.02.2010 16:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Řazení na Polu 9N

Příspěvek od Havli »

To Petr> Měl jsem stejnej problem s pětkou a pak jsem měnil převodovku,začalo to chrčet a byla rozsypaná :cry:

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“