Divný zvuk

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Emánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2008 12:09
Bydliště: Mostecko
Kontaktovat uživatele:

Divný zvuk

Příspěvek od Emánek »

Zdravím, prosím Vás neví někdo co by mohlo zmanenat divné hučení při couvání?? Stáva se to občas a je to nepříjemné, tedy zvlášť pro mě, když nevím co by to mohlo být.Někdo mi říkal,že je to servo...ale kontrolka serva nic nehlási, přístup k nádržce oleje do serva je tedy děsná.Jestli někdo víte co by to mohlo být tak prosím poraďte.Děkuji.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Divný zvuk

Příspěvek od Toxyz »

a co je to za polo? jako v 6n-ku je ta nádržka přístupná v pohodě :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Emánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2008 12:09
Bydliště: Mostecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Divný zvuk

Příspěvek od Emánek »

Zdravím, je to polo IV 9N rv 2003, 1,9 TDi. Bohužel, tady je nádržka někde pod baterkou :evil: A nevíte co by to mohlo být při tom couvání?? vesměs se to ozve,když je auto studené. Jsem bezradná a vlastně nevím co mám nahlásit za závadu kdybych šla do servisu. moc děkuji

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: Divný zvuk

Příspěvek od anacixem »

tohle by mohlo klidně dělat i zpátečkové kolo v převodovce ale když to člověk nespyší tak se to blbě určuje. A co se týče toho serva,tak to by to dělalo i dopředu dle mě
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Divný zvuk

Příspěvek od matiass »

a hlavně by servo hučelo když točíš volantem a nejvíc by bylo slyšet při maximálnim rejdu :wink: a samozřejmě je jednojestli jedeš dozadu nebo dopředu...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Emánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2008 12:09
Bydliště: Mostecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Divný zvuk

Příspěvek od Emánek »

Zdravím, no tak jsem tu zas. Byla jsem v servisu, problikla mi kontrolka serva....tak už jsem to nevydržela...došli jsme k autu a prý že tedy at couvám ať to slyší...ten lump jeden předl jako hodinky...couvali jsme jak šílení a ani jediný pazvuk....(připadala jsem si jako když mě bolí celou noc zub a jen dojdu k zubaři tak mě nic nebolí!!!) . Ale dle technika prý asi doplnit olej do serva. Tak jo...rozebrali půl auta :o)) doplnili asi 250 ml oleje do serva. Diagnostika neukázala nic, brzdy ok..zavěšní kol ok...no prostě pólíčku nic není..Cena nebyla nijak závrátna. Jenže druhý den když jsem opět couvala tak ten zvuk se začal ozývat opět. Tak nevím už mi z toho hrabe...copa jsem hypochondr???? :evil:

laznickj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.10.2008 10:28
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Divný zvuk

Příspěvek od laznickj »

Emánek píše:Zdravím, no tak jsem tu zas. Byla jsem v servisu, problikla mi kontrolka serva....tak už jsem to nevydržela...došli jsme k autu a prý že tedy at couvám ať to slyší...ten lump jeden předl jako hodinky...couvali jsme jak šílení a ani jediný pazvuk....(připadala jsem si jako když mě bolí celou noc zub a jen dojdu k zubaři tak mě nic nebolí!!!) . Ale dle technika prý asi doplnit olej do serva. Tak jo...rozebrali půl auta :o)) doplnili asi 250 ml oleje do serva. Diagnostika neukázala nic, brzdy ok..zavěšní kol ok...no prostě pólíčku nic není..Cena nebyla nijak závrátna. Jenže druhý den když jsem opět couvala tak ten zvuk se začal ozývat opět. Tak nevím už mi z toho hrabe...copa jsem hypochondr???? :evil:
Jestli dolil 250ml do serva tak asi taky neni neco v poradku. Mozna jestli to netece?

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“