Angel Eyes Polo 9n3

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

Ked si tam mal tie motorceky ako si to nastavil ja som tam nemal jednu skrutku.

na foto je vidiet otvor pre motorcek skrutka na anstavenie vysky a jedna tam chyba
P1020999.JPG

Uživatelský avatar
funu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střed

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od funu »

pokusim se to zítra nějak vyfotit...ale nic sem nenastvoval...nandal sem lampy...maličko sem si s nima pohrál aby byly v ose...no a to je šecko...ostatní perfektně sedělo...

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

funu píše:pokusim se to zítra nějak vyfotit...ale nic sem nenastvoval...nandal sem lampy...maličko sem si s nima pohrál aby byly v ose...no a to je šecko...ostatní perfektně sedělo...


Ty si si endaval v servise anstavovat vysku a smer svetiel?

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

Ako rozobrat predny naraznik????

Najskor treba dat dole prednu masku ta drzi na 4sroboch ktore uvidite ked otvorite kapotu a potom na 4 zacvakavackach na jej spodnej strane.

Potom treba odsrobovat vsetky sroby su vyznacene na obrazku

Treba zobrat baterku a najst ich vsetky. Miesta v ktorych sa nachadzaju som vyznacil. Pod blatnikom sa nachadzaju 3 skryte ktore drzia spodne zakritovanie aj tie je nutne odsrobovat. A pri kazdej hmlovkeje jedna zavakavacka.


Nie je to ziadna veda a da sa to stihnut aj za pol hodinu. Pozor na jeden srob ktory je v mieste kde sa stretava blatnik s naraznikom je tam trochu zasity a zle sa vysrobovava.
Přílohy
P1030101.JPG

Uživatelský avatar
funu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střed

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od funu »

tak zkusím odpovědět tady...
světla jsem kupoval tady: http://www.k-tuning.cz/2855/predni-svet ... cerne.html" onclick="window.open(this.href);return false; ...doufam že ta adresa nevadí...
tak a jak sem to udělal...tak jak popisuje misko566 sem prostě demontoval přední nárazník s mřížkou...na třech šroubech pak drží samotná světla...takže dolu s nima a namontovat nové...pozapínat před relé denní svícení...nandat HID sadu a zapnout světla...někde proti zdi...díky těm šroubům se s nima dá pěkně manévrovat...když sem si myslel že sou dobře nastavená nandal jsem zpět nárazník a vyrazil do servisu kde mi to změřil a řekl že to mam dobrý...pěkně sem poděkoval a odjel s klidným srdcem že nikoho nebudu oslnovat...avšak s malým strachem že mě zastaví naše policie a budou se moc ptát na ty diody na denní svícení... :lol:
tak a výměna diod v kroužku...nic moc těžkého na tom není...sehnal sem si vysoce svítivé diody...je potřeba je ale maličko ubrousit ijnak se tam nevejdou...já to dělal opravdu jemným pilníčkem...pak se odsávačkou odpájí ty staré a s trochou zručnosti se přidělají nové...opravdu na tom nic není...zasunou se do otvorů a je hotovo...rozhodně doporučuju vyměnit protože ty originální svítí tak nějak nevim...mě osobně se líbí to bílé světlo co sem si tam dal...
heh tak doufam že sem tak nějak odpověděl na co se dalo... 8)

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

funu píše:tak zkusím odpovědět tady...
světla jsem kupoval tady: http://www.k-tuning.cz/2855/predni-svet ... cerne.html" onclick="window.open(this.href);return false; ...doufam že ta adresa nevadí...
tak a jak sem to udělal...tak jak popisuje misko566 sem prostě demontoval přední nárazník s mřížkou...na třech šroubech pak drží samotná světla...takže dolu s nima a namontovat nové...pozapínat před relé denní svícení...nandat HID sadu a zapnout světla...někde proti zdi...díky těm šroubům se s nima dá pěkně manévrovat...když sem si myslel že sou dobře nastavená nandal jsem zpět nárazník a vyrazil do servisu kde mi to změřil a řekl že to mam dobrý...pěkně sem poděkoval a odjel s klidným srdcem že nikoho nebudu oslnovat...avšak s malým strachem že mě zastaví naše policie a budou se moc ptát na ty diody na denní svícení... :lol:
tak a výměna diod v kroužku...nic moc těžkého na tom není...sehnal sem si vysoce svítivé diody...je potřeba je ale maličko ubrousit ijnak se tam nevejdou...já to dělal opravdu jemným pilníčkem...pak se odsávačkou odpájí ty staré a s trochou zručnosti se přidělají nové...opravdu na tom nic není...zasunou se do otvorů a je hotovo...rozhodně doporučuju vyměnit protože ty originální svítí tak nějak nevim...mě osobně se líbí to bílé světlo co sem si tam dal...
heh tak doufam že sem tak nějak odpověděl na co se dalo... 8)

Takto sa spytam kolko mas srobov(skrutiek ) na nastavenie sosovky(stretavacich)

ja som mal iba jeden ktory nastavoval do stran

frosty44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 21.11.2007 11:29

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od frosty44 »

Ahoj mam dotaz tyhle světla se mi moc libí uvažuji o jejich koupi chci se zeptat budu snima mit nějakej problém trřeba na technický kontrole?

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

frosty44 píše:Ahoj mam dotaz tyhle světla se mi moc libí uvažuji o jejich koupi chci se zeptat budu snima mit nějakej problém trřeba na technický kontrole?
Nemal by si mat pretoze maju vyrazeny certifikat priamo na skle

ale svetla biju do oci tak ci budes mat problemy vzdy zavisi od toho kto tu stk robi.

samozrejme na stk tam musis mat halogeny.

Uživatelský avatar
funu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střed

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od funu »

misko566 píše:
funu píše:tak zkusím odpovědět tady...
světla jsem kupoval tady: http://www.k-tuning.cz/2855/predni-svet ... cerne.html" onclick="window.open(this.href);return false; ...doufam že ta adresa nevadí...
tak a jak sem to udělal...tak jak popisuje misko566 sem prostě demontoval přední nárazník s mřížkou...na třech šroubech pak drží samotná světla...takže dolu s nima a namontovat nové...pozapínat před relé denní svícení...nandat HID sadu a zapnout světla...někde proti zdi...díky těm šroubům se s nima dá pěkně manévrovat...když sem si myslel že sou dobře nastavená nandal jsem zpět nárazník a vyrazil do servisu kde mi to změřil a řekl že to mam dobrý...pěkně sem poděkoval a odjel s klidným srdcem že nikoho nebudu oslnovat...avšak s malým strachem že mě zastaví naše policie a budou se moc ptát na ty diody na denní svícení... :lol:
tak a výměna diod v kroužku...nic moc těžkého na tom není...sehnal sem si vysoce svítivé diody...je potřeba je ale maličko ubrousit ijnak se tam nevejdou...já to dělal opravdu jemným pilníčkem...pak se odsávačkou odpájí ty staré a s trochou zručnosti se přidělají nové...opravdu na tom nic není...zasunou se do otvorů a je hotovo...rozhodně doporučuju vyměnit protože ty originální svítí tak nějak nevim...mě osobně se líbí to bílé světlo co sem si tam dal...
heh tak doufam že sem tak nějak odpověděl na co se dalo... 8)

Takto sa spytam kolko mas srobov(skrutiek ) na nastavenie sosovky(stretavacich)

ja som mal iba jeden ktory nastavoval do stran
tak na to se podívam...nejsem si totož jistý ale mam za to že tam sou 2 šrouby...ale eště sem nějak neměl čas se podívat pod kapotu...

frosty44 píše:Ahoj mam dotaz tyhle světla se mi moc libí uvažuji o jejich koupi chci se zeptat budu snima mit nějakej problém trřeba na technický kontrole?
na stk sem sice eště nebyl ale jak píše misko566 mají homologaci přímo na skle...a nesmí v nich být xenony...taky jasná věc...jinak do očí mohou bít sebevíc ale nemění to nic na tom že sou v souladu se zákonem...

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

Pozor na jednu vec!!!


Cez zimu sa mi stala zaujimava vec. Stojim na krizovatke a vsimol som si ze m svetlo cestuje hore dole ako sa mu zachce. Zdeseny som to rozobral a zistil som ze original motorcek valeo je plny vody.

Pri konektore je mala spara cez ktoru sa tam dostala voda.

Vyriesil som to priesvitnym silikonom.

Uživatelský avatar
misko566
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 06.08.2008 13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes Polo 9n3

Příspěvek od misko566 »

A ako to vyzera v reale?


http://www.youtube.com/watch?v=xthQ45olryQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“