POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
mira333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

Příspěvek od mira333 »

nazdarek mam polo 2008 a chtel bych do nej dodelat el okna vzadu klimatronik..(mam jen manualni klimu) a dat budiky s tim velkym displayem.. nevite co je k tomu vsechno potreba nebo vymenit?? jednou jsem dal budiky s velkym displayem do oktavky II kde nemely byt a se zlou jsem se potazal.. tak jestli s tim nekdo nema zkusenost.. nebo je stavajici elektrika uz pripravena na dodelani tohodle vseho nebo je potreba vymenit vsechny svazky??

Uživatelský avatar
mira333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

Příspěvek od mira333 »

co vsechno budu potrebovat popripade vsechno koupim!!

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

Příspěvek od anacixem »

na climatronic budeš potřebovat komplet topení se servo motorama,ovládání climatronicu,kabeláž, čas a nervy se s tím tam cpát. na ele okna stahovačky,elektriku,vypínače a dle mě i komfortku .a nebo tam nacpat nějáký univerzály ,
A nebo jsi si měl připlatit za lepší výbavu když se to kupovalo nový,což je taky možnost
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
mira333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

Příspěvek od mira333 »

hmm nee ja to auto proste mam a nemuzu ho ani vymenit za jiny a chci to tam... to me je jasny ze je potreba vymenit zadni stahovacky elektriku zadnich dveri ale i ridicovejch komplet elektriku v aute.. kde je ta komfortni jednotka?? ma na praci jen okna nebo jeste neco jineho? budu muset neco aktivovat diagnostikou?? a menil nekdo budiky za maxi DOT? je tam nejakej hacek?? a je elektrika stejna v 9N a 9N3 kdyz je to jen facelift??

Uživatelský avatar
Alesja
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: POLO 2008 ELEKTRIKA DOT KLIMATRONIC STAHOVANI OKEN

Příspěvek od Alesja »

Ja jsem si budiky s maxidotem do auta dodelaval a neni to vubec zadny problem. Ales.
Přílohy
P1010707.JPG
P1010714.JPG

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“