Dobíjení.

rv. 2001-2008

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
DJ.UFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.08.2008 08:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Dobíjení.

Příspěvek od DJ.UFIK »

Kluci, poslední dobou se stavá že po nastartovaní je vše ok.Stačí zařadit a pustit spojku a na volnobeh se rozsviti dobijeni:o( to se sem tam stane i pri seslapnuti pedalu plynu ale jen po startu:-( behem jizdy uz ne...vetsinou se to stava kdyz auto stoji delsi cas treba 4hodky:-( dnes to na me blikalo dokud jsem neprotocil motor do 2,5 tis..:-( nez zustanu nekde "vyset" poradi nekdo co to je?

Kdyz to odvezu do original VW servisu tak se zase nedoplatim:-( je možné že se jedná o skrytou vadu, nebo je jen KO baterie?:-(

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: Dobíjení.

Příspěvek od HavranCE »

DJ.UFIK píše:Kluci, poslední dobou se stavá že po nastartovaní je vše ok.Stačí zařadit a pustit spojku a na volnobeh se rozsviti dobijeni:o( to se sem tam stane i pri seslapnuti pedalu plynu ale jen po startu:-( behem jizdy uz ne...vetsinou se to stava kdyz auto stoji delsi cas treba 4hodky:-( dnes to na me blikalo dokud jsem neprotocil motor do 2,5 tis..:-( nez zustanu nekde "vyset" poradi nekdo co to je?

Kdyz to odvezu do original VW servisu tak se zase nedoplatim:-( je možné že se jedná o skrytou vadu, nebo je jen KO baterie?:-(
NEJSEM MECHANIK :-) ,ale zacal bych premerenim Alternatoru(nastartovany auto a ten malej modrej mas (+) a kostru(-) vem z baterky a melo by to mit kolem 14V...,a zkoukni jestli nemas zoxidovaný kostry....


NEVIM JESLI JE TO SPRAVNEJ POSTUP!!!!!! ALE JESTLI NEBUDE NA MODRYM 14V ,TAK ALTIK KAPUTES

Uživatelský avatar
DJ.UFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.08.2008 08:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobíjení.

Příspěvek od DJ.UFIK »

Ptal jsem se znameho a taky povida ze to vypada na altikmze je excentricky a muze byt KO:-( chjooo.Lze to upltanit na skrytou vadu?

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: Dobíjení.

Příspěvek od HavranCE »

DJ.UFIK píše:Ptal jsem se znameho a taky povida ze to vypada na altikmze je excentricky a muze byt KO:-( chjooo.Lze to upltanit na skrytou vadu?

jeste me napadlo nemas treba jen povolenej klinak :P :o 8O

Uživatelský avatar
DJ.UFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.08.2008 08:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobíjení.

Příspěvek od DJ.UFIK »

po servisce?Myslim ze asi ne ale zkusim:o)kazdopadne mi to trapi:-(

Uživatelský avatar
DJ.UFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.08.2008 08:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobíjení.

Příspěvek od DJ.UFIK »

tak se to deje jen kdyz jde motor do zatahu a jen po dlouhem stani:-( vubec netusim co to muze byt:-(

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: Dobíjení.

Příspěvek od HavranCE »

DJ.UFIK píše:tak se to deje jen kdyz jde motor do zatahu a jen po dlouhem stani:-( vubec netusim co to muze byt:-(

V ZATAHU? cesky to znamena v otackach ze? takze jestli nemas povolenej klinak, tak je to altikem....... mozna by ses na to mel taky kouknout a netu jenom brecet

Uživatelský avatar
DJ.UFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.08.2008 08:31
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobíjení.

Příspěvek od DJ.UFIK »

HavranCE píše:
DJ.UFIK píše:tak se to deje jen kdyz jde motor do zatahu a jen po dlouhem stani:-( vubec netusim co to muze byt:-(

V ZATAHU? cesky to znamena v otackach ze? takze jestli nemas povolenej klinak, tak je to altikem....... mozna by ses na to mel taky kouknout a netu jenom brecet
¨deje se jen kdyz jde auto do rozjezdu pokud to protocim na prazdo je to ok, remen je taky ok.Nebrecim jen tu to se neboj:-)

Odpovědět

Zpět na „Polo 9N/9N3“