Přisvěcování do zatáček

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Tigrouš »

Mám dotaz na zkušenější uživatele
V příplatkové výbavě mám tyto dvě položky:

1.Mlhové světlomety, statické přisvěcování do zatáček
2.Bi-xenonové světlomety (dálková a potkávací světla), denní LED-světla, statické odbočovací světlo, ostřikovače světlometů

Dnes jsem si konečně po najetí asi 1000 km všimnul, že mi přisvěcují do zatáčky potkávací světla, ale ne mlhovky. Neví někdo, než to začnu reklamovat, zda má svítit do zatáček také současně jedna mlhovka????

V návodu je jen zmínka o tom, že přisvěcování je dle vybavení vozidla v potkávacím světlometu nebo v mlhovce, ale o součastném svícení ani brebt......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Postmen »

U mě když zapnu potkávací světla a natočím kola třeba doleva tak se mi dole v nárazníku na levé straně přisvítí.

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Postmen »

Co je to za blbost přece když je den tak svítím denním svícením (v nárazníku nebo diodová světla) a to je kravina aby se přisvěcovalo potkávacím světlem ve dne a v noci zapnu potkávací světla a mělo by se přisvěcovat dole asi mlhovkou ne?

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Tigrouš »

Postmen píše:Co je to za blbost přece když je den tak svítím denním svícením (v nárazníku nebo diodová světla) a to je kravina aby se přisvěcovalo potkávacím světlem ve dne a v noci zapnu potkávací světla a mělo by se přisvěcovat dole asi mlhovkou ne?
nevím, zda si o kravině odepisuješ sám, ale já měl dotaz jasný, o denním svícení nebyla ani zmínka.
Večer se mi do zatáčky přisvěcují potkávací světla a mlhovky ne.

Tak ještě jednou:
V příplatkové výbavě mám tyto dvě položky:

1.Mlhové světlomety, statické přisvěcování do zatáček
2.Bi-xenonové světlomety (dálková a potkávací světla)statické odbočovací světlo,

Myslel jsem, že budou přisvěcovat současně, tečka. Proto se ptám......... pokud mají?????.....budu reklamovat!!!!!!!.....pokud nebudou současně přisvěcovat????????.... svět nespadne........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Postmen »

Tigrouš píše:
Postmen píše:Co je to za blbost přece když je den tak svítím denním svícením (v nárazníku nebo diodová světla) a to je kravina aby se přisvěcovalo potkávacím světlem ve dne a v noci zapnu potkávací světla a mělo by se přisvěcovat dole asi mlhovkou ne?
nevím, zda si o kravině odepisuješ sám, ale já měl dotaz jasný, o denním svícení nebyla ani zmínka.
Večer se mi do zatáčky přisvěcují potkávací světla a mlhovky ne.

Tak ještě jednou:
V příplatkové výbavě mám tyto dvě položky:

1.Mlhové světlomety, statické přisvěcování do zatáček
2.Bi-xenonové světlomety (dálková a potkávací světla)statické odbočovací světlo,

Myslel jsem, že budou přisvěcovat současně, tečka. Proto se ptám......... pokud mají?????.....budu reklamovat!!!!!!!.....pokud nebudou současně přisvěcovat????????.... svět nespadne........

Když se ti večer přisvěcují do zatáčky potkávací světla tak čím svítíš???

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Tigrouš »

Postmen píše:
Tigrouš píše: nevím, zda si o kravině odepisuješ sám, ale já měl dotaz jasný, o denním svícení nebyla ani zmínka.
Večer se mi do zatáčky přisvěcují potkávací světla a mlhovky ne.

Tak ještě jednou:
V příplatkové výbavě mám tyto dvě položky:

1.Mlhové světlomety, statické přisvěcování do zatáček
2.Bi-xenonové světlomety (dálková a potkávací světla)statické odbočovací světlo,

Myslel jsem, že budou přisvěcovat současně, tečka. Proto se ptám......... pokud mají?????.....budu reklamovat!!!!!!!.....pokud nebudou současně přisvěcovat????????.... svět nespadne........

Když se ti večer přisvěcují do zatáčky potkávací světla tak čím svítíš???
Bi-xenonoma.......píší to výše a dvakrát

2.Bi-xenonové světlomety (dálková a potkávací světla)statické odbočovací světlo....takto je to uvedeno v konfigurátoru a na faktuře

je tam prostě nějaké světlo, které se rozsvítí v zatáčce společně s Bi-xenonama..... u tiguána je to dynamické přisvěcování a + mlhovky

ale pokud nevíš a nemáš Bi-xenonové světlomety, tak to nemá cenu rozebírat.....zajedu do servisu
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Přisvěcování do zatáček

Příspěvek od Tigrouš »

Odpovím si sám, znám odpověď......
Pokud jsou objednány u Pola Bi-xenony, mají u sebe statické přisvěcování do zatáček a i když se objednají navíc mlhovky se statickým přisvěcováním, nejde je použít, tím pádem jsou jen do mlhy. Už to je nahlášeno na marketing VW, mají chybu v konfigurátoru, zbytečně matou blbce, jako jsem já.......správně by to neměl konfigurátor vůbec pustit......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“