Zabezpečení auta

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
VlaSi2012
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.04.2012 06:35

Zabezpečení auta

Příspěvek od VlaSi2012 »

Podělte se jaký máte zkušenosti se zabezpečením Pola. Dnes je to venku džungle a mám to skoro nové.... nechci vstát a plakat že tam auto už neni. Ani nevím jak moc se Pola kradou. Měl jsem napřed Pašíka IV a pak Golfa V a do toho stále někdo zkoušel vlézt přes kliky. :cry:

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Zabezpečení auta

Příspěvek od ace_rimmer »

pokud to máš skoro nové tak jedině dobré pojištění a můžeš klidně spát. Pokud chce tak ti to ukrade/vykrade s jakýmkoliv zabezpečením. U staršího auta už se to asi tak nevyplatí, takže pak jedině někde ukrýt tajný spínač na čerpadlo,cívku atd., všechno ostatní je podle mého názoru k hovnu, protože to obejdou. Skrytý spínač nenajde a vykašle se na to. Můj názor, jistě se najde někdo kdo bude doporučovat satelitní vyhledávání a já nevim co ještě, ale každý kdo se hýbe v zabezpečení ti řekne, že nejlepší zbraň je skrytý spínač. I zloději to údajně tvrdí, že to je prostě pro ně end of story, jakmile všechno obejde a stejně to nejde nahodit, to pak může jedině naložit na odtahovku :-) Kdysi dávno jsem měl jednoduchý přepínač, kterým jsem přepnul napájení startéru ze spínačky na klakson, takže když se pokus nastartovat tak nejen že to samozřejmě netočilo,ale navíc to zatroubilo. Je tu toho už psané dost, zkus pohledat. Obecně ale jakékoliv sériově vyráběné zabezpečení je ti k ničemu, protože ví jak na něj.

VlaSi2012
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.04.2012 06:35

Re: Zabezpečení auta

Příspěvek od VlaSi2012 »

Máš asi pravdu. Akorát si říkám, že když do toho vleze nějaký magor aby to vykradl, tak když to bude nějak houkat, tak aspoň někteří méně otrlí zmizí. Když to nehouká, tak v klidu vybere co chce.

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Zabezpečení auta

Příspěvek od ace_rimmer »

pokud to nemá vůbec žádný alarm, tak k tomu aby to začlo řvát (s tím souhlasím, může to vyplašit zlodějíčka, který pořádně neví co dělá + to na sebe upozorní) ti stačí úplný základ za pár korun, třeba http://www.9000.cz/autoalarmy/keetec-ts-10" onclick="window.open(this.href);return false;
s tím že si to píchni na dveře a zapoj si otřesový snímač (na immo se vykašli), otřesový spínač tam funguje tak, že jakmile ti do toho někdo drcne tak ti to párkrát houkne jako varování (lidi pak aspoň ví, že tam máš alarm a drobní zlodějíčci, kteří ho neumí deaktivovat se tomu autu snad vyhnou). Pokud je náraz větší (rozbije okno, vrazí něco do zámku, na parkovišti do tebe někdo drcne atd.) tak to začne naplno hulákat. Problém u těchhle laciných alarmů bývá jen ten, že při bouřce když zahřmí, tak to alarm vhodnotí jako otřes a spustí se, ale to se dá přežít. Ten modul má i dojezdy oken, tiché/hlasité zamykání/odemykání, výstup na kufr, prostě na základ si myslím v pohodě, něco takového se v autě hodí mít proti amatérským zlodějíčkům, kteří díky tomu třeba tvoje auto nechají být a půjdou na to vedlejší.
To Polo nemá žádný alarm z výroby?

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“