RNS 310 - chybějící položky v systémovém menu

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
imager
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.11.2012 11:38

RNS 310 - chybějící položky v systémovém menu

Příspěvek od imager »

Zdravím všechny,

prosím o pomoc odborníky zdejšího fóra nebo majitele podobného auta. Mám zakoupen vůz Polo 6R 1.2TSI 77kW DSG (výbava Highline, u nás prodávána pod názvem Comfort Edition, součástí výbavy Climatronic a RNS 310). Po zakoupení nového vozu obsahovalo menu systémového nastavení RNS 310 (stisknutím tlačítka "SETUP" a poklepáním na funkční plochu "Systém") položky "Ukazatel klimatizace" (interval zobrazení změn klimatizace na obrazovce RNS 310) a "Ukazatel času" (zapnutí a vypnutí ukazatele času). Tyto položky jsem hned po zakoupení vozu několikrát nastavoval a fungovalo vše v pořádku, takže např. při změně teploty na klimatizaci (climatronic) se na obrazovce RNS 310 zobrazovala změna nastavení teploty. Po nějaké době, kterou teď přesně nedokážu určit, protože jsem si toho všiml až později, tyto položky zmizely a s největší pravděpodobností to bylo cca po 1 měsíci od zakoupení kdy jsem si u autorizovaného servisu nechal nakódovat automatické zamykání/odemykání po rozjedu. Autorizovaný servis mi teď tvrdí, že položky nastavení "Ukazatel klimatizace" a "Ukazatel času" tam nikdy nebyly a nebudou, protože to ani nakódovat u mé konfigurace vozu nejde. Kontaktoval jsem i importéra, ale ten mě poslal ve vší slušnosti někam a napsal mi ať to řeším s autorizovaným servisem, který to očividně řešit nechce nebo neumí.

Prosím tedy znalce v této problematice nebo majitele podobného vozu, aby mi dali informace o tom zda tam tyto položky opravdu mají/nemají být, případně pokud by někdo měl fotografie/video RNS 310, kde tyto položky jsou a fungují, tak bych byl velmi rád za zaslání.

díky

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“