Klepání v zadní části karoserie

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

VW Golfáč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 30.08.2011 10:47

Re: Klepání v zadní části karoserie

Příspěvek od VW Golfáč »

Plovák v nádrži, tam bude zakopán pes!

fouzo66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.01.2013 20:19

Re: Klepání v zadní části karoserie

Příspěvek od fouzo66 »

Mam ten isty problem..je to take tupe kepanie..pripada mi to ako keby bolo nieco uvolnene a buchotalo.. Vsetko som skontroloval ..nic som nenasiel..

Je to zvuk ako keby bolo volaco v odkladacej skrinke a tam drncalo..len to vychadza presne z okolia C stlpiku.. a presne cim je teplejsie tym viac to drnci...
Passat 96 kw 2001

fouzo66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.01.2013 20:19

Re: Klepání v zadní části karoserie

Příspěvek od fouzo66 »

Prisiel som na to,

v skutocnosti klepal volny rotor vo ventilatore kurenia...kedze soudruzi uz nedavaju na koniec vrtule zavlacku trochu sa posunula smerom von a pri prejazde nerovnosti to straaaaasne klepkalo....ako stabilizator,ako zly tlmic no neviem bolo to strasne.. Kedze je ventilator umiestneny za skrinkou spolujazdca tak akusticky sa to prenasalo po celom aute ..neviem ako je to mozne proste pocul som to aj vzadu.. Oprava trvala asi hodinu..Ventilator von a stacilo trosku sklepnut vrtulu smerom na motorcek a zostalo totalne ticho...Vrtulu som si zafixoval vlastnou zavlackou a loctite pripravkom na srobiky..take lepidlo..

uplna prkotina a kolko mi zozrala nervov.,,..

ak vam to klepoce a neviete co to je ..staci dat dolu skrinku spolujazdca asi 6 srobikov a pastou pobuchat po motore ventilatora..ak sa vam ozve ako mne drrrrrr,drrrr...je to jasne...

Caute
Passat 96 kw 2001

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“