Repro - přední dveře

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Repro - přední dveře

Příspěvek od Postmen »

Nějak mi při max. basech hapruje repro ve předních dveřích u spolujezdce. Musí se už vyměnit nebo to jde nějak zachránit i když tomu moc nevěřím. A je třeba sundat celé obložení dveří? Pokud ano prosil bych podrobný návod dávat to do servisu když to můžu udělat sám? Tak pokud máte k tomu co říct sem s tím. :thanks:

Uživatelský avatar
FreeMaroStyle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 16.04.2008 17:19
Bydliště: Prostřední Bečva
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro - přední dveře

Příspěvek od FreeMaroStyle »

Řeknu ti jen to, že máme ten samý problém :D ale vypadá to, že reprák drnčí o plastovou mřížku, protože když jí odtáhnu je klid. Rozebereš to určitě bez problému sám a uvidíš jestli máš repro roztrhlé nebo ti to drnčí jen o plast jako mě.
exVw Corrado 1.8i G60 118kW & exVw Golf IV 1.9TDi 85kW AJM
Vw Polo 6R 1.2 HTP & BMW 1er M-Packet

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Repro - přední dveře

Příspěvek od Postmen »

Ale ono to začlo dělat poslední dobou. Tak sem to rozebral a zklamání na mě čekalo bo je to přinýtované zase někdo myslel hlavou a repro vypadá v poho jen jsou na něm takové stříbrné smítka. Ono to zní když dám basy na max. a zvýším hlasitost jak když se klepou koberce tím klepačem.

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Repro - přední dveře

Příspěvek od buraccio »

co máš z teho - mně zas vibruje plast okolo stropní lampičky při určité frekvenci zvuku, většinou při hlasitých basech a nebo pokud mám vypnutý rádio, tak při určitých otáčkách motoru :-D . . . stačí na plast kolem lampičky zatlačit a nachvílu to přestane :-D :-D . . .
* Big City Life! *

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Repro - přední dveře

Příspěvek od Postmen »

Každý si nesem životem svůj kříž :laugh: .

Vrabin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.04.2011 22:53

Re: Repro - přední dveře

Příspěvek od Vrabin »

Zdar chlapi, tak výměnu "repro" ve dveřích spolujezdce mám již úspěšně za sebou. Byl to docela porod. Budete potřebovat koupit nové příchytky čalounění, jsou totiž na jedno použití. Případné dotazy směřujte na email: vrabcak@post.cz Zkusím sesmolit postup. Jarda

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“