New Polo

rv. 2008-2018

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

New Polo

Příspěvek od Benne »

Tak co hovorite na nove polo ? :) Mne osobne sa stale najviac paci 6N2 a terajsie ale GTI :D
Přílohy
polo800.jpg
polo-01.jpg
polo-02.jpg
polo-03.jpg
polo-04.jpg
polo-05.jpg

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: New Polo

Příspěvek od OndrIs »

řekl bych golf6 a scirocco složený dokupy :D

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: New Polo

Příspěvek od Benne »

OndrIs píše:řekl bych golf6 a scirocco složený dokupy :D
jojo da sa to aj tak povedat, ale ten zadok je celkom fesny a neni to maly tuareg jak napr GVI :( mne sa paci ale :)

tunerr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.02.2009 14:10

Re: New Polo

Příspěvek od tunerr »

Viac infos o VW Polo 2009 tu:

http://www.topspeed.sk/w3m_vw-polo-2009.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Alaki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: New Polo

Příspěvek od Alaki »

Tady se mi to zda lepsi :) http://news.auto.cz/zeneva-2009/volkswagen-vw-polo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: New Polo

Příspěvek od Toxyz »

už jsme to psal v pokecu, tohle "POLENO" se mi fakt moc líbí, povedlo se

Benne: pro mě je nej z těch starších 6n2 GTI
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: New Polo

Příspěvek od bdsMK5 »

Moc hezky! Designove opravdu povedeny! Ja ale s tim svym musim vydrzet jeste dlooouuho pokud uvazim, kolik jsem do nej nacpal penez za vselijake kraviny. :D
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: New Polo

Příspěvek od Benne »

Toxyz píše:už jsme to psal v pokecu, tohle "POLENO" se mi fakt moc líbí, povedlo se

Benne: pro mě je nej z těch starších 6n2 GTI
oooo,tak na to som zabudol. Videl som ho nazivo asi raz, v modrej metle a bola to krasa, to mas pravdu ;)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: New Polo

Příspěvek od campagnolo »

Moc se mi libi. Konecne zase bude pouzita mekcena pristrojovka. Tu melo naposled Polo 9N. Polo 9N3 uz vubec. Zepredu vypada opravdu drave ala Scirocco. Pristrojovka vypada taky moc dobre, elegantne a robustne. Trochu me prekvapil palivomer v maxiku a absence teplomeru vody. Naopak konecne pouziva nove Polo nove dotykove navigace, totozne s Golfem V a VI. Taky nove zaveden multifunkcnni volant a osvetleni prostoru pro nohy. Zato stale chybi osvetleni dveri.
Z motoru se tesim na novy ctyrvalec 1.2 TSFI i kdyz tech se tu asi moc neproda. Prekvapuje me ze hned od zacatku neni v nabidce predni parkovaci asistent a tudiz ani automaticky parkovaci
asistent. Asi dorazi s nejakym novym modelovym rokem. No ale prda je, ze nyni na nej v nemecku zatim nikdo nedava zadne slevy, krome srotovneho (to ale nedava prodejce, ale vlada). Tak se da nyni v nemecku poridit levneji Golf VI (srotovne+sleva) nez Polo a mnoho kupujicich se radeji rozhodla objenat Golfa VI. Tak jsem zvedavy, kdyz se da nyni v cechach sehnat slusne vybaveny Golf VI s 1.4 za necelych 350tis. a to vcetne klimy, 5dverich, ESP, 7x airbag, kolik bude cena za slusne vybavene new Polo? Podotykam ze aktualni Polo 9N3 se doprodava petidverove s klimou za ceny pod hranici 250tis. Takze nove Polo 5door s klimou a rekneme 2xAirbag a bez ESP by nemelo stat vic nez 270,-. Uvidime kam krize stlaci ceny.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: New Polo

Příspěvek od ron »

po tom bizáru, co produkoval VW v poslední době, je to pohlazení po duši... a nejen polo!
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: New Polo

Příspěvek od čapik »

nádhernej kousek, předek alá Sciro, a zadek hezčí než ten hnus z G6 i scira :!:

jen co je tragicky, jsou ty motory co k tomu nabizej 1,2 a 1,4 tdi.... :roll: :roll:
Ideál by byl 1,9TDI 74kw, kterej už se teda nedělá... :? Předpokládám že do toho nacpou tu 1,6 TDI CR 81 kw, to by bylo taky slušný... Ale pak jsem zase zvědavej na tu cenu :?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: New Polo

Příspěvek od campagnolo »

To je prave ono, prodejci si nakoupi balicek stejne vybavenejch aut (pol) a to v socialni verzi motoru, byt relativne slusne vybeveny (Comfortline). Jakmile chce ale zakaznik silnejsi motor a jinou skladbu vybavy musi objednat a cena je uz katastrofalni. Stejne to bude i u noveho pola. Na showroomech budou stat verze s 1.2 44kW. Koneckoncu do mesta to staci a jako rodiny auto si kazdej koupi golfa :?

Uživatelský avatar
samson22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: New Polo

Příspěvek od samson22 »

mna len zamrazil pohlad na verziu trendline a comfortline. Ked ich date do porovnania okrem farby kluciek a spatakov sa mu zmenia aj predne svetlomety dufam ze je to len nejaka soft chyba lebo ak to bude vyzerat inak v trend ako v comfort tak to zbohom. V tom trendline vyzeraju tie svetla moc lacne ako z rokov 90. Vsak posudte sami http://www.volkswagen.de/vwcms/master_p ... dline.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A dajte si konfigurator a prechazajte kurzorom medzi trend a komfort uvidite to sami. Bojim sa toho lebo som si objednal trendline a ak to ma takto vyzerat tak tich 1000 EUR si radsej priplatim

Uživatelský avatar
Tompasat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 14.06.2010 19:11

Re: New Polo

Příspěvek od Tompasat »

Jj,je to to tak. Přední světlomety jsou u Trendline jiné než u Comfortline. Viděl jsem osobně v autosalonu. Rozdíl je ale na první pohled nepostřehnutelný. Kdyby mě na to neupozornil prodejce, tak si toho nevšimnu.
PoloCross 1.2 TSI, manuál 6ti - stupeň, oranžová manga

Odpovědět

Zpět na „Polo 6R / 6C“