Touran 2003 1.9 TDI 74kw

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
vejniik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 13.05.2011 16:35
Bydliště: Česká Třebová

Touran 2003 1.9 TDI 74kw

Příspěvek od vejniik »

Zdravím,

Předem se omlouvám za dotaz zda to zde už někde je nebo je to blbost.

Máme po zesnulém otci k dispozici tourana 1.9tdi 74kw, ale špatně startuje baterii jsem dobíjel ale stále špatně startuje, ale jen za studena. Většinou na 4té brnknutí co se mezi tím prostřídá kontrolka “emise, do dílny” a “šptný tlak oleje” tak se to podaří nastartovat a normálně jezdí občas se motor víc klepe a mezi 70-90 stupních jde bílí kouř z výfuku. Po zahřátí motor startuje bez problémů a bez hlášek.

Nějaké nápady co by to mohlo být?

K vw se dostávám až teď a i co se týká dieslových motorů. Byl jsem benzínovej fiaťák do obsahu 1.2 což mi vždy stačilo. Ale Tourana jsem si zamiloval za ty roky co jsem s ním občas jezdíval a nechce se nám ho zbavovat a bude se i hodit při stavbě domu.

PS: má natočeno necelých 400,000km.

Díky moc.
FIAT Stilo 1.2 16V 6st. 2002 54kW -> 96kW - 160tis. km | BENZÍN PWR |
VW Touran 1.9 TDI 6st. 2003 74kW -> .....kW - 390tis. km RENOVACE OD 25.5.2018 | PRVNÍ NAFŤÁK |

Meglle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 05.07.2016 09:46

Re: Touran 2003 1.9 TDI 74kw

Příspěvek od Meglle »

vejniik píše:Zdravím,

Předem se omlouvám za dotaz zda to zde už někde je nebo je to blbost.

Máme po zesnulém otci k dispozici tourana 1.9tdi 74kw, ale špatně startuje baterii jsem dobíjel ale stále špatně startuje, ale jen za studena. Většinou na 4té brnknutí co se mezi tím prostřídá kontrolka “emise, do dílny” a “šptný tlak oleje” tak se to podaří nastartovat a normálně jezdí občas se motor víc klepe a mezi 70-90 stupních jde bílí kouř z výfuku. Po zahřátí motor startuje bez problémů a bez hlášek.

Nějaké nápady co by to mohlo být?

K vw se dostávám až teď a i co se týká dieslových motorů. Byl jsem benzínovej fiaťák do obsahu 1.2 což mi vždy stačilo. Ale Tourana jsem si zamiloval za ty roky co jsem s ním občas jezdíval a nechce se nám ho zbavovat a bude se i hodit při stavbě domu.

PS: má natočeno necelých 400,000km.

Díky moc.
Egr nebo chladic spalin, ale zavad je vic...

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Motor“