MOTOR -napravnica silembloky

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
audinak44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 30.04.2012 22:40

MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od audinak44 »

Chalani nemá z Vas niekto postup ako vymeniť tieto silembloky napravnice vrchný aj spodný?Už som jeden praskol pri lisovaný.noha jeho..prikladaám fot da sa dat doel ten hlinik v ktorom su nalisované silembloky?Ak ano nemá niekto náavod ako ide dole?
Přílohy
attachInk_1349798186824.png

zdendauk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 06.06.2008 23:37
Bydliště: havířov-city

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od zdendauk »

taky jsem menil oba,byly praskle manzety.sundat je to v pohode.narezat a jde to v pohode.na nasazeni ale musi napravnice dolu.lisovaly jsme to ve sveraku.je s tim robota,ale jde to.prace cca..5hodin.

Uživatelský avatar
audinak44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 30.04.2012 22:40

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od audinak44 »

Chalani aj Vy mate take cukanie ak mate rýchlost 5-6ku a idete po rovine a jemne uberiete a pridavate plyn take hranie sa a uberanie citim na aute akoby niečo sa pohybovalo ako motor ale Všetky perinky motora su uplne nove aj v napravnici a dokonca aj ta zospodu kostička ,ktorá drží motor aby sa nenaklanal.

Mate niekto skusenosti čo to može sposobovať?
Napravy mám nove poloosi tiež a už ma to štve riadne taká vola akokeby diferencial ale pritom je pevnyý..

Uživatelský avatar
Mamutik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 04.10.2009 12:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od Mamutik »

A čo tak tlmiče ...
Touran 1.9 TDI ,77kw,2007
http://www.abload.de/img/vw-touran-rc10a1bqpa.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
audinak44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 30.04.2012 22:40

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od audinak44 »

Tak ako som napísal všetko nove je Ja som puntičkar tlmiče,dorazi,tyčky stabilizatora,čapy riadenia,silembloky spodných ramien,uloženia vrchne,poloosi,a už si neviem dat rady ukludnuje ma to že všetko je nove ale je to blbý pocit ak ideš s rodinou a jemne uberieš a pridaš jemne taktake ak keby do teba niekto tukol zo zadu jemne proste neopisatelnz pocit..ako ked sa ti hybe nejaky nalad vzadu v kufrri ked pridavaš

kat38
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 15.02.2010 01:51

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od kat38 »

Nedělá ti to náhodou plná nádrž? Docela znatelně v ní šplouchá.

Uživatelský avatar
audinak44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 30.04.2012 22:40

Re: MOTOR -napravnica silembloky

Příspěvek od audinak44 »

Nie plná nádrž nie je to pocit ako keby si mal nejaký náklad ktorý sa Ti hybe v kufri a smerom dopredu a dozadu a ked dám spiatocku tak sa rozvybruje niečo až tak že trasie z motorom okial nezvysim otacky...

Odpovědět

Zpět na „Motor“