Climatronic - ECON ON fouká, KLIMA ON nefouká

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
kilowatt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.05.2015 11:18

Climatronic - ECON ON fouká, KLIMA ON nefouká

Příspěvek od kilowatt »

Ahojte Přátelé,

mám problém s Climatronicem, potažmo s klimou. Když mám klimatizaci vypnutou, tak normálně z průduchů fouká vzduch... Jenže když zapnu klimu, tak vzduch z průduchů přestane úplně foukat, přestože je výkon na nejvyšší stupeň. Prostě z průduchů nic nefouká, ale klima běží (hučí). Když klimu vypnu (ECON ON) tak zase z průduchů fouká vzduch, zapnu klimu a ofuk se vypne!!! Máte někdo zkušenost? Podotýkám, že zde nemluvím o teplotě vzduchu!!! Prostě při zapnutí klimatizace se z větrací mřížky nepohne ani větřík, přestože mám ofuk puštěný na největší výkon...

Díky. Kilowatt.

pepe320
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.06.2016 21:38

Re: Climatronic - ECON ON fouká, KLIMA ON nefouká

Příspěvek od pepe320 »

Zkoušel jsi základní nastavení klapek climatronicu ? Mě to udělalo taky po vyměně autobaterie ale po nastavení klapek vše ok.

Divý Orel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.07.2016 21:12

Re: Climatronic - ECON ON fouká, KLIMA ON nefouká

Příspěvek od Divý Orel »

Ahoj
jak ti dopadla ta závada na Climatroniku? Na O2 mi dělá uplně to samé. Díky

lhenice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.05.2016 19:59

Re: Climatronic - ECON ON fouká, KLIMA ON nefouká

Příspěvek od lhenice »

Mel jsem tu čet také ,vyndal jsem ten moturek co nastavuje klapku, za kastlikem u spolujezdce...moturek jsem rozebral byl ok tak jsem ho aspon promazal nastdil a byl klid......byly pařaky a stalo se to znova kdyz jedu rano do prace nebo nebylo takove vedro tak klima fungovala .....jak bylo ale velke vedro to same co vam .....nakonec jsem nasel radu a byl klid.....jak si mejem pristrojovky a palubovky , viřeni prachu v autě atd....vzal jsem lih , proste nejaky alkohol a utrel pořadne sluneční senzor mam ho na palubovce u kastliku ze shora......zatim musim zaklepat ze funguje jak ma

Odpovědět

Zpět na „Motor“