TOURAN - VIBRACE PŘI AKCELERACI UŽ NEVÍME CO S TÍM DÁL ---

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: TOURAN - VIBRACE PŘI AKCELERACI UŽ NEVÍME CO S TÍM DÁL ---

Příspěvek od agentviky »

Ahoj,podělím se i já zkušenosti.Mám uplne stjený problem motor BKD a převodovka DSG ,při nizkých otáčkách cca 1500-2000 při zrychlovaní se auto cele roztřese! vyměnen setrvak (sachs) za LUK ten byl na sračku :D a problem pořad přetrvava k tomu mi mino jine to strašne blbě chyta (jak kdy) nekdyto chtne krásne a z toho to točí a kucka.tipoval bych to na vstřiky ....:/
Život je jízda,když smrt tak rychlá

kuci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.10.2014 13:48

Re: TOURAN - VIBRACE PŘI AKCELERACI UŽ NEVÍME CO S TÍM DÁL ---

Příspěvek od kuci »

Ty vibrace urcite muzou mit puvod ve spatnem vstriku. Sice to bylo na 1.9PD, ale to je prast jak uhodm, mel jsem jeden palec vacky stocenej do kruhu a zlomenej vstrik (pohromade ho drzel jen konik, rozlomil se drik pod pruzinou). Zajimavy bylo, ze auto normalne jelo a obcas zacalo cvakat z motoru - bezel na 3 valce a volant se rozklepal, jako bych mel placatej disk.
Puvodne jsem to taky tipoval na dvouhmotu, ktera byla sice KO, ale nevibrovala, krome akustickyho klepani se nijak neprojevovala (menena cca 40tis km po vacce).

Takze zaverem, kdyz je spatnej vstrik, rozklepe ti to cely auto jak na tankodromu.

fanax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 26.03.2015 15:45

Re: TOURAN - VIBRACE PŘI AKCELERACI UŽ NEVÍME CO S TÍM DÁL ---

Příspěvek od fanax »

Takže Vás zdravím, po výměne druhé polosy stále závada přetrvává, nakonec jsme repasoval všechny vstřiky a závada odstraněna, kdybych toto udělal hne dna začátku mohl jsme si ušetřit hodně peněz, snad někomu tím pomůžu v rozhodování.
VW SHARAN 2.0 TDI 103 KW r.v. 2007

Odpovědět

Zpět na „Motor“