motor 1.4 TSI 110 KW

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

motor 1.4 TSI 110 KW

Příspěvek od JBC »

Zdravím! Rád bych Vás požádal o Váš názor. Psal jsem do CIMBU, protože už hodně let vím, že ten pán to umí, ohledně čipu na tenhle
motor. V podstatě jsem to psal ani ne proto, že bych ten čip opravdu moc potřeboval, ale proto, že jsem čekal širší odpověď. A Mr. Cimbu
nezklamal. Mimo jiné mi odpověděl: ". U tohoto motoru jsou strašně přepálené ohřevy / chlazení katalyzátoru a z toho plynoucí vysoká spotřeba studený provoz / teplý motor a rychlost větší než 120 km / hod. Následkem toho se omývá olej ze stěn válce a ředí se i jeho zásoba v karteru. To je důvod, proč je zde velice důležité měnit olej v motoru po ujetí 7 500 km/ + rok u série a max. 15 000 km/ 1 rok při naší úpravě SW." No a dotaz samořejmě nasnadě, co tomu
říkáte? Protože už několika známým opravdu dobře naladil auta (samé škodovky of felicie po superb), neberu to vůbec na lehkou váhu. A to, že
VW má bohužel s několika motory opravdu problémy už je dost známá věc. Děkuju moc za názory. Samozřejmě, že další dotaz případně bude, jestli
VW zjistí, že ten SW je upravený - auto je téměř nový a skoro 4 roky bude v záruce.

Odpovědět

Zpět na „Motor“