MOTOR, VÝKON - CHIPTUNING, o kolik kW, kde, za kolik, info

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

MOTOR, VÝKON - CHIPTUNING, o kolik kW, kde, za kolik, info

Příspěvek od Rob187 »

Všechny zdravím. Pánové na kolik čipnout s rozumem 2,0 Tdi 100 kw. Dík

Uživatelský avatar
petkon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.01.2008 08:35
Bydliště: Ostrava

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od petkon »

Na 120 - 125 kW.

Pak to bude pecka!

Hlavně si to neděléj u nějakého garážníka za trojku, ale něco pořádného např. UR tuning...

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od Rob187 »

Dík

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od alean »

No hlavně bych se poradil co si od toho slibuješ a to ti řekne nějaký odborník kolik zvýšit výkon bez dalších uprav a investic a někdy ,,garážový odborník,, tomu rozumí víc a taky to kvalitněji udělá než tzv.tuningoví odborníci :wink:

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od Rob187 »

a koho bys mi poradil ?

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od alean »

tak tady na foru jsou z moravy myslím TDIFUN a KAMILGTTDI potom tu je reesha ...atd určitě tu na ně narazíš :wink: stačí hledat

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od TDIfun »

petkon píše:Na 120 - 125 kW.

Pak to bude pecka!

Hlavně si to neděléj u nějakého garážníka za trojku, ale něco pořádného např. UR tuning...
Neni nahodou UR tuning jen firma co prodava ty oblbovace jednotky??? Jinak chip se dela s navysenim 20 - 25% s ohledem na zivotnost komponentu motoru.Pokud chce nekdo hodne, doporucuje se uz hardwerove upravy{vetsi IC,Turbo, trysky do vstrikovacu} dle meho budes s dobrym chipem nadmiru spokojen.Pozor na firmy tipu ABC. Dnes jsem po nich chipoval Tuarega 2,5TDI kde neudelali absolutne zadny zasah, data v RJ neporusena a majitel zaplatil 17 000,- za nic, teprve ted poznal jak to jede po chipu. :wink:
TDIfun http://www.chipforum.cz

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od zviratko »

firma UR tuning není co prodává čidla na oblbování RJ , dělám s nima cca 10let a do dneška nebyla žádná reklamace. Není to firma typu ABC tuning a jiné by Annonce.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od alesino »

Rob187 píše:a koho bys mi poradil ?
taky doporučuji TDIFUN ... ví o čem mluví a co dělá ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od alesino »

TDIfun píše:
petkon píše:Na 120 - 125 kW.

Pak to bude pecka!

Hlavně si to neděléj u nějakého garážníka za trojku, ale něco pořádného např. UR tuning...
Neni nahodou UR tuning jen firma co prodava ty oblbovace jednotky??? Jinak chip se dela s navysenim 20 - 25% s ohledem na zivotnost komponentu motoru.Pokud chce nekdo hodne, doporucuje se uz hardwerove upravy{vetsi IC,Turbo, trysky do vstrikovacu} dle meho budes s dobrym chipem nadmiru spokojen.Pozor na firmy tipu ABC. Dnes jsem po nich chipoval Tuarega 2,5TDI kde neudelali absolutne zadny zasah, data v RJ neporusena a majitel zaplatil 17 000,- za nic, teprve ted poznal jak to jede po chipu. :wink:
TDIfun http://www.chipforum.cz
ty ses nám ale rozepsal :lol: :lol: :lol:
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od TDIfun »

Rob187 píše:Všechny zdravím. Pánové na kolik čipnout s rozumem 2,0 Tdi 100 kw. Dík
Tak uz nejakou dobu tenhle turan lita s chipem co jsem mu udelal..A k tomu se vaze pribeh o smazani SW pri aktualizaci v znackovem servise... Chudak majitel prisel o 40 koni.. Ale nakonec se vse vyresilo... Takze pozor at nedopadnete stejne!!!!!

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od Rob187 »

Není nad práci TDIfuna a Indiho :999:

PecaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od PecaS »

chlapi slyšel jsem, že když se načipuje Touran, tak po několika tisíci kilometrech odejde spojka. Co je na tom pravdy, může to být tím že mám 6-ti kvalt?

Uživatelský avatar
Tiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od Tiba »

Měl jsem chip na Touranu 2.0 Tdi 103 kw a nechávál jsem to dělat na 180000 km, při 220000 se rozpůlilo turbo a to jsem dojížděl křižovatku ve městě a jen tam padla zelená nechal jsem tam dvojku a přidal z 10 na 30 km. Chip je na bezpečné předjíždění a né na závodění. 2.0 TDI koncernové mají špatně udělanou konstrukci turba. I když se většinou přidává na vstřikách.
Auto má sloužit nám, ne my jemu:)))

Uživatelský avatar
jakub172
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.06.2009 22:39

Re: Čip pro Tourana

Příspěvek od jakub172 »

TDIfun píše:
Rob187 píše:Všechny zdravím. Pánové na kolik čipnout s rozumem 2,0 Tdi 100 kw. Dík
Tak uz nejakou dobu tenhle turan lita s chipem co jsem mu udelal..A k tomu se vaze pribeh o smazani SW pri aktualizaci v znackovem servise... Chudak majitel prisel o 40 koni.. Ale nakonec se vse vyresilo... Takze pozor at nedopadnete stejne!!!!!
Ahoj, práve som jednoho celkom pekného tourana kúpil, predtým som mal jednu Boru, bola to 131ps verzia touran ma sice 136ps a uvedomujem si aj ze je to uplne iná karoséria a typ auta ale musím povedať že som tak trocha sklamaný aký veľký rozdiel medzi tým je. Preto premýšľam o chip-e. Chcem sa spýtať aký by si odporučil, trocha povedal aj či chip ma aj negativne stránky na tento motor, prípadne aj cenu. Dik!

Odpovědět

Zpět na „Motor“