INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od T150 »

OndraVW píše:jak to tady procitam, tak me asi na srazu(teda jestli dorazim) ukamenujete, protoze T150 ma proti me nablejskanyho krasavce. Ja uklid moc neresim, kazdy dva tri mesice vemu lopatu a vyhazim bordel, mycka tak ctyrikrat za rok.
no ja věděl že mě někdo pochválí a překoná :mrgreen: :mrgreen:
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Celer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.07.2008 05:44
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od Celer »

...jojo, a vozíte někdo v autě psa? To je teprve potom bordýlek. :-)

Uživatelský avatar
pitukes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 18.02.2008 18:05
Bydliště: I´m from exit

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od pitukes »

Tu to je
Přílohy
jm-kofferraumauskleidung-boden.jpg
jm-kofferraumauskleidung-gesamt.jpg
jm-kofferraumauskleidung-rueckwand.jpg
jm-kofferraumauskleidung-seite.jpg

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od Rudi »

todle přesně bych potřeboval na maxi caddynu :D
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
huhu25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 31.07.2009 21:07

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od huhu25 »

čaute tak ja som sa konečne dostal k uprave mojho kufra tiež mi vadia te plasty že su tak poškrabane a nakoniec to dopadlo takto ale určite budem v tom pokračovať dalej :158: :lol:
Přílohy
PB250022.JPG

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od jarod78 »

Kde sa to da kupit tieto koberce najlepsie samolepiace?Dik

Uživatelský avatar
pan tovarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 17.11.2009 20:59
Bydliště: Kerkonoše

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od pan tovarnik »

jarod78 píše:Kde sa to da kupit tieto koberce najlepsie samolepiace?Dik
zkus internet koberce na potažení subwoferu ale bude to dosti drahý nebo někde ve speciálce kup nízkej černej zátěžovej koberec a nalep to chemoprenem EXTREM, ale nech to na léto to lepidlo je potřeba pořádne vyvětrat .
http://www.ahw.cz/index.php?p=productsM ... erec-cerny" onclick="window.open(this.href);return false; jestli to dobře chápu je šíře koberce 2 metry a mužeš to koupit po metru délky to jest 300 kč za 200x100 cm což docela jde.
Občas zazlobí ... ale jinak super autíčko jak říká můj mladší synek, Tujánek. :-)

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od alesino »

jarod78 píše:Kde sa to da kupit tieto koberce najlepsie samolepiace?Dik
taky jsem chtěl použít samolepící pasku nebo rovnou celý samolepící koberec , ale kámoš co se věnuje plastům / opravy , svařování , lepení ap./ mi říkal , že tento plast v kufru je sice relativně pevný , ale náchylný na poškrábaní a dost porézní , že mám raději na pořádné přilepení použít alkaprén nebo chemoprén ... a drží to jako luteránská víra ... dobře odmastit toluenem a je to ... viz 1. strana topicu ...

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od jarod78 »

Existuje aj v bezovej farbe?Dik

Uživatelský avatar
pan tovarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 17.11.2009 20:59
Bydliště: Kerkonoše

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od pan tovarnik »

alesino píše:
jarod78 píše:Kde sa to da kupit tieto koberce najlepsie samolepiace?Dik
taky jsem chtěl použít samolepící pasku nebo rovnou celý samolepící koberec , ale kámoš co se věnuje plastům / opravy , svařování , lepení ap./ mi říkal , že tento plast v kufru je sice relativně pevný , ale náchylný na poškrábaní a dost porézní , že mám raději na pořádné přilepení použít alkaprén nebo chemoprén ... a drží to jako luteránská víra ... dobře odmastit toluenem a je to ... viz 1. strana topicu ...
nojo dyt sem mu to psal, chemopren extrem ten drží používám ho každy týden lepím s tím kulatý abs hrany, namazat obě plochy koberec můžeš 2x dost ti to bude sát , pokud koupíš obyč chem.nebo alkapren tak dej pozor na druh lepidla musí být na povrch savý nesavý jako koberec a plast, a počkat CCA 15 minut nebo až to bude na dotek suchý a pak spojit ale bacha chce to patrně jakmile přolžíš už neodtrhneš hned drží takže pomaličku ten koberec zapasovat, kdyby jsi to chtěl strhnout tak porušíš to lepidlo a musel by jsi to namazat znovu.a dělěj ve vyhřátý garáži musí to mít nějako pokojovou teplotu jo aby to lepidlo dobře vysichalo před spojením. tak a až přiložiš koberec pak tu plochu dlaní pořádně pobouchej ale neznič si plasty s citem jo aby to pěkně spojilo. OK??? PS: kup si kilo pul kilo bych si dovolil tvrdit že nebude stačit ten koberec to opravdu hodně vsaje, mam s tím skušenost s lepením na různý repro plata do aut a subwofwrů.
Občas zazlobí ... ale jinak super autíčko jak říká můj mladší synek, Tujánek. :-)

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od jtoxx »

Krasna prace, hned jak prijde auto ze servisu, pustim se do toho. Kufr je celkem omlacenej. Tak takova uprava prijde vhod. Doporucujete spise slabsi koberec nebo bezna tloustka zatezaku? Budu muset poresit jeste odkladaci stolky na zadnich sedackach. Nemecky haranti si z toho udelali omalovanky. A dokonce je fixa i na stropnim panelu u odkladacky na brejle. Pak sem hodim foto jak to vypada. Nekdy o vikendu.

Uživatelský avatar
Mamutik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 04.10.2009 12:46
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od Mamutik »

Nad tymi bokmi tiez uvazujem nad repasom.... a na spodu mam tu plastovu vanicku ...tam pod nu je stale koberec ako novy tam je ten repas-koberec zbytocne davat :web:
Touran 1.9 TDI ,77kw,2007
http://www.abload.de/img/vw-touran-rc10a1bqpa.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od jtoxx »

Tak jsem si dneska taky hral. Na fotkach je videt trosku lepidlo ale cekam az poradne oschne a pak ho odstranim.
Přílohy
IMG00005-20100920-1825.jpg
IMG00006-20100920-1825.jpg
IMG00007-20100920-1825.jpg

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od Chozin »

To jtoxx pěkná práce, musím to také pořešit, mám to podrápaný jako prase.

Tady v Liberci je snad firma, která šije koberečky, tak jsem myslel dát jim tam nákres od "pitukese", zdali by to zmákli ze stejnýho matroše jako jsou koberečky :?: :idea:

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, ZAV.PROSTOR - Úprava kufru proti poničení

Příspěvek od jtoxx »

Diky moc, ja sem koupil v Baumaxu neco jako koberec. Maji to vroli mezi kobercema ale je to jen slabouckej tapecir, neni to urceno na zem jako spise na steny. Ma to cca dva milimetry tloustku a nalepoval sem to tak ze jsem obrousil plast, odmastil toluenem a pouzil lepidlo podobne chemoprenu. Stejne slozeni ale na plastu vubec nedrzelo a lepilo se jen na stetec. Nejlepsi je koupit chemopren extrem a ten drzi krasne. Natrit plast silnejsi vrstvou a pote prilepit koberec a po zaschnuti obriznout ulamovacim nozem. Jde to snad lepe nez merit koberec a rezat to zvlast. pote jen odloupnes zbytky koberce a zaschleho lepidla. Vysledek stejny, mozna i mene prace. Jinak jsem si udelal velkou radost a osvitil si intros ledkama :D a opravil si kastlik na stredu palubky. Je tam takovy povrch ze slaboucke gumy, mel sem na nem bublinky, tak sla guma dolu a nastrikat do matne cerne a vypada to jako nove, nejde nic poznat ze je to predelavane :D Trosku OT

Odpovědět

Zpět na „Interier“