PŘÍSTROJOVKA, KONTROLKY - Význam jednotl. kontrolek

Moderátoři: Chozin, alesino

veronika 22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.12.2012 22:31

Re: PŘÍSTROJOVKA, KONTROLKY - Význam jednotl. kontrolek

Příspěvek od veronika 22 »

alesino : Zdravím daval ste sem obrazek přístrojovky ale nejsou k tomu vysvetlivky potrebovala bych prosim vedet co znamena kontrolka pod cislem 21 diky moc

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: PŘÍSTROJOVKA, KONTROLKY - Význam jednotl. kontrolek

Příspěvek od alesino »

je to porucha servořízení , rozsvítí se pokud je porucha na elektroservu , ale ikdyž se třeba na chvíli odpojí baterie a pak znovu připojí , chvíli svítí po pár metrech stejně jako kontrolka esp zhasne ...
pokud svítí trvale je problém - více napoví diagnostika , olej se nikde nedolévá - elektro servo ...
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=199366" onclick="window.open(this.href);return false;
1.jpg
1.jpg (6.08 KiB) Zobrazeno 2388 x
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

cooper01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 25.09.2007 07:01
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, KONTROLKY - Význam jednotl. kontrolek

Příspěvek od cooper01 »

Zdravím všechny taky mi svítí po zapnutí klíčku červená kontrolka volantu s vykřičníkem ale po chvíli zhasne (ještě dřív než nastartuji).Dříve se mi ale vůbec nerozsvěcovala.Začla až po opravě v servisu kdy mi dělali spojku.Tam odpojili i baterii.Ještě mi při zapnutí klíčku začla po opravě svíti žlutá kontrolka auta s klíčem.Znamená to nějaký problém nebo je to v pořádku?Dík za názory.

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: PŘÍSTROJOVKA, KONTROLKY - Význam jednotl. kontrolek

Příspěvek od pratonda »

Zřejmě oboje souvisí s odpojením baterie.Diagnostikou přečíst chyby,vymazat.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Odpovědět

Zpět na „Interier“