AUDIO,RADIO - Zjištění PIN

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
marlin7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 29.08.2009 16:04
Bydliště: Mladá Boleslav

AUDIO,RADIO - Zjištění PIN

Příspěvek od marlin7 »

Ahoj, nevíte někdo jak zjistit pin k rádiu RCD 300. Nechal jsem si dovést tourana ze SRN, bohužel pin neznám :( . Dá se to nějak odblokovat :?: Zatím to hraje,ale co po výměně baterky?

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: pin k RCD 300

Příspěvek od alesino »

ahoj ...
pak s velkým techničákem a občankou do VW a oni ti jej zjistí ... někde za poplatek někde grátis ...
moje origo rádio i po odpojení baterie nechce PIN kod ... údajně je to nastaveno tak , že si pamatuje , že je to pro něj výchozí místo připojení od novoty ... problém je potom když jej chceš dát do jiného auta potom už chce samozřejmě PIN kod ... u mého radia to tak funguje , ale pro sichr mám i kartičku s PINem ... u jiných nevím ...

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: pin k RCD 300

Příspěvek od ROBIINU »

alesino píše:ahoj ...
pak s velkým techničákem a občankou do VW a oni ti jej zjistí ... někde za poplatek někde grátis ...
moje origo rádio i po odpojení baterie nechce PIN kod ... údajně je to nastaveno tak , že si pamatuje , že je to pro něj výchozí místo připojení od novoty ... problém je potom když jej chceš dát do jiného auta potom už chce samozřejmě PIN kod ... u mého radia to tak funguje , ale pro sichr mám i kartičku s PINem ... u jiných nevím ...
Mě to stálo 400,-
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
marlin7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 29.08.2009 16:04
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: pin k RCD 300

Příspěvek od marlin7 »

Před tím jsem měl passata a taky origo rádio a to vždy po odpojení baterky pin chtělo. No stějně se do VW chystám kvůli ověření servisu tak se na to zeptám. Díky moc za odpověď.

PecaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský

Re: pin k RCD 300

Příspěvek od PecaS »

no u novejsich vozidel, kdyz ho das do vozidla se stejnym VIN takby to kod nechtelo, ale pokud ho das do jineho vozu s jinym VIN, tak kodchce.

cus PecaS

biohome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.04.2016 21:25

Re: AUDIO,RADIO - Zjištění PIN

Příspěvek od biohome »

já sem si měnil baterku při koupi a nic sem neřešil radio hrálo i navi funguje

Odpovědět

Zpět na „Interier“