PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY - Nefunkční kontrolky

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
mozny15
Člen klubu
Příspěvky: 12
Registrován: 04.07.2009 13:43
Bydliště: Děčín

Příspěvek od mozny15 »

Aha.. to me jen podsvícení budíků. . Ale tvůj případ sem někde na fóru četl... hledej... nevim co se psalo o jakemsi světylku u zapalovače nebo konektoru relatka..

xPavelx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 12.05.2013 09:46

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY - Nefunkční kontrolky

Příspěvek od xPavelx »

No jo kdyz tady neco najit:-(

radecek.l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.11.2014 19:10

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY - Nefunkční kontrolky

Příspěvek od radecek.l »

Zdravím, chtěl bych se přidat k tématu..., mám Tourana 2005 rok výroby, dnes jsem sednul do auta, všechno v pohodě. Ujel jsem asi 2 km, vypnul ho, čekal jsem na někoho a jak jsem chtěl nastartovat, tak se nerozsvítila ani jedna kontrolka, ale auto jelo normálně, vše fungovalo, jenom to nic neukazovalo. Doma jsem to nechal asi 10 minut stát, pak jsem přišel a zkouším to a kontrolky všechny vesele svítí a ukazujou, neví někdo, čím by to mohlo být? Zkoušel jsem hýbat pojistkama v autě, vedle motoru...

martinholy15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 16.04.2014 17:59

Re: PŘÍSTROJOVKA, BUDÍKY - Nefunkční kontrolky

Příspěvek od martinholy15 »

Chlapi potrebujem radu akú vytiahnuť budíky z auta. Torxy mam vybraté, ťahám ku sebe ale spodok sa pohne cca 1cm a vrch drží. Ako na to?

Roman 101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.11.2017 19:12

Re: nesvítí kontrolky Touran 1,9

Příspěvek od Roman 101 »

vlasy píše:Ahoj všem. Dnes se mi stalo, že jsem sednul do auta, otočil klíčkem na nesvítí mi vůbec palubka. Rádio hraje, světla svítí, ale kontrolky nic. Dále jsem nastartoval a po dvou sekundách motor zhasne. Nevíte, čím to může být ? Včera jsem normálně přijel, bez problémů. Dík

Včem spočíval Váš problém? Opraveno a co vyměněno?

Odpovědět

Zpět na „Interier“